Створи анкету
або увійди через
Про мене
Друзі та знайомі вважають мене доброю, милосердною, щирою і відкритою людиною, готовою прийти на допомогу, підтримати у важку хвилину, просто подарувати увагу та частинку свого серця. Маю вищу освіту, люблю працювати на землі, все робити по господарству. Працюю на державній службі, живу з мамою. Хотіла присвятити себе служінню Богові і людям, стати монахинею, та за станом здоров'я не вдалося це прагнення реалізувати. Хочу зустріти таку людину, яка як і я бажає жити в чистих стосунках, тобто без сексу, бути мені як друг і брат, спільно зростати духовно і разом зі мною взяти на виховання прийомних дітей-сиріт. До зустрічі!
Знайомства
Познайомлюсь:
з Чоловіком
у віці 31-40 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування
Кого я хочу знайти:
чуйного, скромного, спокійного, працьовитого хлопця, який має в душі Бога, любить дітей, тварин, готового на переїзд до мене, має подібні погляди на життя.
Сімейний стан:
Не заміжня
Матеріальна підтримка:
Не потребую спонсора і не хочу ним бути
Інтереси
Музыка психология кино Религия природа хорошее кино поп-музыка люблю слушать музыку танцевальная музыка ретро велосипед жить и радоваться жизни встретить свою половинку быть счастливым семья горы прогулки на природе активный отдых велосипедные прогулки лес собаки кошки интересные книги цветы слушать музыку путешествовать работа философия и психология
Типаж
Статура:
Спортивна
Зріст:
165 см
Вага:
65 кг
На тілі є:
Шрами
Колір очей:
Зелені
Релігія:
Християнство
Знання мов:
Русский
Тип зовнішності:
Слов'янська
Професія:
головний спеціаліст з персоналу
Матеріальне становище:
Постійний невеликий дохід
Проживання:
Проживаю з батьками
Діти:
Немає