Створи анкету
або увійди через
Про мене
Хочу створити сім`ю з чоловіком, з яким просто хотілося б бути разом тільки тому, що з ним добре і надійно, тільки тому, що любиш його. Для якого не настільки було б важливо де я працюю і ким, а набагато важливіше, яким змістом я наповню своє і його життя. Мене зовсім не хвилює фінансова сторона питання, а хвилює як я почуватимусь в його присутності, Чи буде відчувати мою ніжність, тепло, а я -- потребу в ньому. З фільтрів може бути лише вік ( бо я народилась сімдесят четвертого ) та мова , та щоб Господа Бога любив та нашу землю. А все інше -- чи він худий , чи не дуже високий, чи розлучений, чи їздить на Ланосі чи на велосипеді, скільки дітей і яка освіта -- зовсім не суттєво. Хочу зустріти чоловіка, з яким би я цвіла, як прекрасна квітка. І цвіла тільки для Нього.А Він був би гордий того, що я поруч, а наша сім`я - це скарб, за для якого варто жити.
Контакти
Розташування:
Євгенія на карті
Знайомства
Познайомлюсь:
з Чоловіком
у віці 36-50 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Любов, стосунки,
Шлюб, створення сім'ї,
Народження, виховання дитини
Кого я хочу знайти:
Я хочу закохатися, так, щоб надовго, так, щоб по-справжньому. Хочу відчувати цих лоскочучих метеликів у животі, хочу затамовувати подих, коли буду поруч з тобою, хочу, щоб швидше починало битися серце коли ти береш мене за руку........ Просто хочу мати надійну опору, людину, якій можна відкритися, присвятити її в свої найпотаємніші бажання, розповісти, чому плачу чи посміхаюсь. Хочу, щоб у нас були спільні погляди і пріоритети, щоб ми розуміли одне одного без слів. Я хочу бути горда тобою, щоб твій розум збуджував і шаленіти від того, який ти розумний, послідовний, цікавий. Я хочу теплих обіймів рідних рук, хочу разом пити гарячий чай з м'ятою, дивитись фільми, вигулювати собаку, кататись на санчатах зимою, поводитись по-дурному, як діти, бешкетувати, гуляти теплими літніми ночами. Я шалено хочу щоб ти сприймав мене такою, якою я є, зі всіма моїми недоліками, вадами, знав якого кольору у мене очі і які мої улюблені квіти. Я хочу готувати смачні страви, робити тобі масажі, і цілуватися до безтями, а потім насолоджуватись тобою у ліжку досхочу, доскону, все життя... Я хочу народжувати тобі дітей, як дві краплі схожих на тебе, і виховувати їх в любові, мирі, злагоді. Я просто хочу шалено закохатись, щоб взаємно, щоб щасливо, щоб назавжди!
Інтереси
рисование цветы рукоделие люблю готовить интернет дизайн всего по немногу философия эзотерика велосипед отдых на природе семья любовь жить и радоваться жизни встретить свою половинку хочу влюбиться кошки
Типаж
Статура:
Звичайна
Зріст:
168 см
Вага:
70 кг
Волосся на голові:
Темні
Колір очей:
Зелені
Режим дня:
Я - «жайвір» (люблю рано вставати)
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Єсенін (лірик)
Знання мов:
українська
Тип зовнішності:
Слов'янська
Матеріальне становище:
Постійний невеликий дохід
Діти:
Є, троє, живемо разом
Сексуальні уподобання
Орієнтація:
Гетеро
Мене збуджує:
Розум