Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Як ужитися з трудоголіком?

21 січня 2014, о 23:40

Як ужитися з трудоголіком

Трудоголізм – це справжня епідемія нашого часу. Проблема навіть не в тому, що наші сучасники так люблять працювати, просто суворий ринок праці вимагає від кожного учасника робити все краще і швидше. Відтак, бажання досягти успіху та заробити більше стає формою психологічної залежності, яка не лише не засуджується суспільством, але й активно підтримується. Проте таке захоплення роботою може мати негативний вплив на стосунки з близькими людьми, особливо – з коханими. Для підтримки здорових відносин потрібно приділяти увагу партнерові, на що у працеголіка не завжди вистачає часу. Відбувається викривлення уявлення про життєві цінності, за якого робота та гроші стають важливішими за кохану людину та сім’ю. А це може призвести до виникнення суттєвих проблем у стосунках та навіть їх розриву.

Проте життя з трудоголіком не обов’язково має бути нестерпним, оскільки в є кілька досить простих способів вирішення такої проблематичної ситуації:

  1. Змиритися та поринути у власні інтереси. Коли двоє людей однаково сильно захоплені своєю діяльністю (навіть, якщо інтереси не мають нічого спільного), це може стати ключем до порозуміння. У такій парі кожен партнер зможе гідно оцінити старання та результати праці іншого.
  2. Встановити правила. Трудоголіка можна привчити обмежувати час на трудову діяльність. Працелюби, зазвичай, схильні до планування та дії за графіком, тому у їх розпорядок досить легко включити кілька годин на спілкування з сім’єю, коханою людиною, друзями та просто на відпочинок.
  3. Навчити ставити реальні цілі. Партнер може спробувати навчити коханого працелюба встановлювати рамки та правильно оцінювати свої можливості. Все просто: якщо не здатен виконати якийсь об’єм роботи у встановлений термін, або розширюй межі, або не берись.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!