Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Як будувати стосунки з розлученим чоловіком?

5 серпня 2013, о 23:31

Як будувати стосунки з розлученим чоловіком? Зважаючи на сумну статистику щодо розпаду сімей, розлучених чоловіків, яким більше тридцяти років, можна зустріти набагато частіше, ніж чоловіків того ж віку, які ніколи не були одружені. При цьому, йдеться не тільки про наявність документів про офіційне одруження та подальше розлучення, а й про тих, в кого не склався громадський шлюб. Такі чоловіки, хоч і прагнуть побудувати нові міцні стосунки, поводяться обережно та ретельно оберігають себе від нових можливих потрясінь. Жінці, якій до вподоби чоловік з такого роду життєвим досвідом, доведеться бути уважною та обережною на кожному етапі розвитку стосунків ним. Тому давайте розглянемо кілька найбільш розповсюджених помилок жінок у спілкуванні з розлученим чоловіком:

№1. Не намагайтеся залізти до його в душу.

Не випитуйте у нього подробиці попереднього сімейного життя та причини розриву. На ці питання чоловік може відмовчатися або відповісти, що вас це не стосується. У обох випадках результатом стане те, що він намагатиметься дистанціюватися від вас. Можливо, чоловік навпаки захоче виговоритися, і тоді вам доведеться кілька годин витратити на те, щоб співчутливо гойдати головою та вислуховувати не найприємніші подробиці. Якщо вам так важливо знати про все, що стосується розлучення об’єкта вашого захоплення, розпитайте у його друзів та колег. У цьому випадку ви навряд чи дізнаєтесь всі подробиці, проте зможете скласти загальну картину зі слів незаангажованих спостерігачів.

№2. Не ставайте для нього тою людиною, до якої він біжить жалітися.

Будь-яка людина, після перенесеного морального потрясіння (яким, безсумнівно, є і розлучення), відчуває потребу в чужій підтримці. Чоловік у цей період особливо болісно сприймає всі, навіть найменші життєві проблеми. Проте до жінки, яка знає про всі його негаразди, чоловік навряд чи зможе ставитися як до об’єкту сексуального бажання, а без цього аспекту, справжні стосунки у чоловічому уявленні не можуть існувати.

№3. Зустрічатися з чоловіком, який щойно розлучився або ще проходить процедуру розлучення.

Навіть найкращі представники чоловічої статі у цей вразливий період поводяться не найкращим чином. Більшість з них намагається самоствердитися та повернути собі впевненість за рахунок інших людей. Тому цілком вірогідно, що ви в нього будете далеко не єдиною пасією, адже секс для чоловіків – це щось на зразок життєвого допінгу. До того ж, не варто чекати, що чоловік відразу погодиться змінити одну «постійну» жінку на іншу.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!