Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Вийти заміж після 30: чому варто спробувати?

25 червня 2013, о 00:27

Вийти заміж після 30: чому варто спробувати? Чомусь серед українців розповсюджене переконання в тому, що жінка, яка не вийшла заміж до 30 років, так і залишиться самотньою на все життя. І хоча в сучасному світі мислити так всерйоз абсурдно, у тому, щоб почати подружнє життя на четвертому десятку років, є свої складнощі.

По-перше, малоактивний (в порівнянні з юними роками) спосіб життя жінки значно звужує коло її знайомих, серед яких вона могла б обрати собі чоловіка, а в 30 «з хвостиком» просто не солідно знайомитись на вулиці. Проте цю проблему легко виріши за допомогою сайту знайомств, де переважна більшість відвідувачів – не надто юні люди.

Втім, якщо знайомство все ж відбувається, жінці, якій за 30, легше причарувати будь-якого чоловіка. Вона має певний життєвий досвід, систему цінностей, адекватно сприймає себе і оточуючих, а також вміє розкривати свою сексуальність. Але саме особистість жінки, яка вже сформувалася, а також ті звички, переконання, які укорінилися за час самотнього дорослого життя, і можливий негативний досвід минулого можуть завадити новій сімейній парі стати щасливими у подружньому житті. Період «притирання» на побутовому рівні небезпечний для подружжя, оскільки не для всіх він проходить гладко і може навіть стати причиною розставання. Тож, якщо ви наважилися одружитись чи вийти заміж після 30, потрібно навчитися бути гнучким и терплячими партнером.

Незважаючи на вищеперераховані нюанси, заміжжя після 30 років має безліч переваг. По-перше, це усвідомленість вибору: людина в таких стосунках рідко спирається на невиправдані ілюзії, а тверезо оцінює і себе, і свого партнера. Жінка середнього віку точно знає, чого вона хоче від чоловіка, а також, що саме вона може вимагати і які вимоги виправдані по відношенню до неї як до дружини. Подружні стосунки людей з певним життєвим досвідом хоч часто позбавленні буяння емоцій, але й застраховані від необдуманих вчинків та сповненні поваги і взаєморозуміння.

Крім того, жінки, яким злегка «за…» , більш поступливі, ніж юні дівчата, вміють домовлятися та шукати компроміси. Такі дружини спокійні та розуміючі, оскільки вони, найчастіше, вже встигли хоча б в деякій мірі реалізувати себе і оцінити життя в різних його аспектах. Тому статистика стверджує, що шлюби, вкладені особами, старшими за 30 років, розпадаються в декілька разів рідше, аніж молоді подружжя.

Жінки, які не були в шлюбі до тридцяти і більше років, набагато успішніші в плані кар’єри, мають кращу освіту, вищий статус у суспільстві, ніж більшість чоловіків-ровесників, не кажучи вже про інших одружених жінок того ж віку, які мають дітей.

Після 30 жінка набагато серйозніше сприймає своє материнство, вона відповідальніше ставиться до свого тіла і веде більш здоровий спосіб життя, ніж десять-п’ятнадцять років назад. Крім того, вона більш турботлива мама і потребує значно менше сторонньої допомоги у догляді за дітьми, ніж двадцятирічна матір. Старша жінка вміє краще організовувати свій час і значно відповідальніше ставиться до своїх подружніх і материнських обов’язків.

До того ж, жінка, яка виходить заміж після 30 за свого ровесника або старшого чоловіка, може цілком розраховувати на його подружню вірність. Такий чоловік вже усвідомлює свої життєві пріоритети, тому не стане ризикувати сімейним щастям заради роману «на стороні». Тож, аргументів «за» те, щоб вийти заміж після 30, набагато більше ніж доводів «проти». Головне – перебороти свої страхи та стереотипне ставлення оточуючих. А для того, щоб набути впевненості в своїх силах, варто звернутися до сайту знайомств, де переважна більшість відвідувачів – чоловіки та жінки, яким 30 і більше років. Всі вони тут шукають і обов’язково знайдуть свою другу половинку. То чому б і тобі не спробувати?

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!