Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Сини своїх батьків

15 липня 2013, о 21:51

Багато жінок почувають себе некомфортно поруч з батьками свого чоловіка, оскільки у спілкуванні з ними є чимало «підводних каменів». Є жінки, які взагалі бояться знайомства з батьками обранця та відтягують цей момент, наскільки це можливо. Проте небажання знайомитись та спілкуватись з людьми, які виховали твою кохану людину, може засмучувати та всерйоз його занепокоїти. Тому заміть того, щоб уникати спілкування з батьками чоловіка, можна отримати від нього чимало користі. Отже, слід заспокоїтися та почати спостерігати, особливо, за поведінкою батька.

Якщо ви бажаєте дізнатися, як буде поводити себе ваш обранець у стосунках з вами через багато років, познайомтеся з його батьком. Багато чоловіків, навіть проти своєї волі та не усвідомлюючи цього, вчаться будувати свої стосунки на прикладі поведінки батька. Тому з того, як батько спілкується зі своєю жінкою та всією родиною, можна змоделювати, яку роль у власній сім’ї обере ваш коханий і яким буде його ставлення до жінки. Звісно, не варто думати, що поведінка чоловіка буде ідентичною поводженню його батька, хоча це не виключено. Проте ви зможете виявити деякі спільні тенденції, які з віком можуть яскраво проявити себе. Наприклад, якщо роль батька можна описати як «авторитарний правитель», а ви помічаєте у свого коханого бажання контролювати абсолютно все, у тому числі і вас, то це явна ознака того, що він воліє посісти у своїй сім’ї те ж місце, що займає його батько у власній родині.

У цьому світлі варто зазначити, що люди здатні до свідомого самовиховання, отже спадковість, хоч, найчастіше, і відіграє визначну роль, але не є єдиним фактором формування характеру. Тому вам варто обговорити (у найм’якішій формі) поведінку тата коханого та почути його думку. Якщо ваш обранець цілковито схвалює ту поведінку батька, яка вам не до вподоби, – це тривожний сигнал. Можливо, вашим стосункам не притаманні такі відверті обговорення, тоді вам варто штучно змоделювати ситуацію, в якій ви б змогли побачити шлях, яким вам обранець схильний вирішувати певні сімейні питання.Моделювати варто тільки ті ситуації, виникнення яких ви дійсно побоюєтесь у ваших подальших стосунках. Наприклад, застосування щодо вас грубої сили або значного морального пресингу.

Проте у вашого тестя з тією ж долею імовірності можуть бути і приємні риси, які б ви бажали побачити у свого чоловіка. Тоді не варто чекати, коли гени у ньому проснуться та дадуть про себе знати. Підштовхуйте свого коханого наслідувати тата у найкращих його рисах. Це буде досить просто зробити, бо у кожного представника чоловічої статі на підсвідомому рівні закладений інстинкт відтворення поведінки батька.

Та як би не склалися ваші стосунки з батьками обранця, пам’ятайте, що ви дорослі самостійні люди, тому у вашого кохання є шанс, незалежно від ставлення батьків.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!