Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Шлюб

Статеве виховання дитини

8 жовтня 2013, о 22:12

Пережитки радянських часів і досі проявляють себе у багатьох аспектах нашого життя. Так, більшість тих, хто родом з країни, де не було сексу, не вважають за потрібне правдиво відповідати власним дітям на питання інтимного характеру. Адже набагато простіше сказати своєму малолітньому нащадку, що його приніс лелека чи знайшли у капустині. Мало хто з батьків всерйоз замислюється над тим, що статеве виховання має починатися зі спілкування у сім’ї, а не з телебачення чи Інтернету. Завдяки засобам масової комунікації у дитини може скластися досить викривлене уявлення про найбільш прекрасний вимір стосунків між двома людьми – близькість. Отже, замість того, щоб накладати табу на інтимні теми, ви маєте навчити свою дитину їх правильному та здоровому сприйняттю.

Проблема статевого виховання в сім’ї часто полягає в тому, що більшість батьків відкладають ці незручні для них самих розмови до того моменту, коли дитина буде для цього готова. Проте варто зауважити, що за сучасної доступності інформації, у підлітковому віці ці розмови вже будуть неактуальними. Починати статеве виховання потрібно з 3 років, приблизно у той час, коли дитина в перший раз усвідомлює себе в колективі (до прикладу, потрапляє у дитячий садочок). У такому ранньому віці достатньо просто доступно пояснити різницю між хлопчиками та дівчатками.

Починаючи такі розмови, батьки мають дотримуватися деяких правил:

  • говорити звичайним тоном, не акцентуючи увагу на власному ніяковінні чи заборонності цієї теми;
  • дитині не потрібні подробиці та детальний опис анатомії людського тіла, для неї це має бути радше чимось, що вона пізнає в далекому майбутньому, як наприклад, професія, про яку мріє маля;
  • дитина повинна зрозуміти, що з будь-яким питанням, яке її зацікавить, вона має звернутися до батьків, а не до друзів чи сторонніх людей.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
446466
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!