Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Статеве виховання дитини

8 жовтня 2013, о 22:12

Пережитки радянських часів і досі проявляють себе у багатьох аспектах нашого життя. Так, більшість тих, хто родом з країни, де не було сексу, не вважають за потрібне правдиво відповідати власним дітям на питання інтимного характеру. Адже набагато простіше сказати своєму малолітньому нащадку, що його приніс лелека чи знайшли у капустині. Мало хто з батьків всерйоз замислюється над тим, що статеве виховання має починатися зі спілкування у сім’ї, а не з телебачення чи Інтернету. Завдяки засобам масової комунікації у дитини може скластися досить викривлене уявлення про найбільш прекрасний вимір стосунків між двома людьми – близькість. Отже, замість того, щоб накладати табу на інтимні теми, ви маєте навчити свою дитину їх правильному та здоровому сприйняттю.

Проблема статевого виховання в сім’ї часто полягає в тому, що більшість батьків відкладають ці незручні для них самих розмови до того моменту, коли дитина буде для цього готова. Проте варто зауважити, що за сучасної доступності інформації, у підлітковому віці ці розмови вже будуть неактуальними. Починати статеве виховання потрібно з 3 років, приблизно у той час, коли дитина в перший раз усвідомлює себе в колективі (до прикладу, потрапляє у дитячий садочок). У такому ранньому віці достатньо просто доступно пояснити різницю між хлопчиками та дівчатками.

Починаючи такі розмови, батьки мають дотримуватися деяких правил:

  • говорити звичайним тоном, не акцентуючи увагу на власному ніяковінні чи заборонності цієї теми;
  • дитині не потрібні подробиці та детальний опис анатомії людського тіла, для неї це має бути радше чимось, що вона пізнає в далекому майбутньому, як наприклад, професія, про яку мріє маля;
  • дитина повинна зрозуміти, що з будь-яким питанням, яке її зацікавить, вона має звернутися до батьків, а не до друзів чи сторонніх людей.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!