Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Що потрібно обговорити перед одруженням?

27 вересня 2013, о 20:32

Ймовірно, ви вже абсолютно готові пов’язати своє життя з коханою людиною, сповнені веселкових очікувань та ладні одружитися хоч зараз. Можливо, ваш партнер також сповнений бажання взяти з вами шлюб, і у цьому аспекті ваші прагнення цілком збігаються. А чи знаєте ви, яким саме уявляє ваш майбутній шлюб кохана людина? Чи знає він/вона про ваші мрії та плани на спільне майбутнє? Перш, ніж піти до вінця, слід уточнити, чи збігаються ваші уявлення про ідеальне подружнє життя та ролі, які у ньому ви відводите одне одному. Є безліч питань, які кожна пара повинна обоготворити перш, ніж взяти шлюб. Ми виділили декілька тематик для таких розмов, у яких дуже важливо досягти компромісу:

  1. Діти. Тут важливо все: коли ви хочете їх мати, скільки дітей ви плануєте, фундаментальні основи їх виховання, розподіл відповідальності між батьками тощо. Потрібно ще до народження дитини уявляти, якого ставлення до неї слід очікувати від своєї другої половини.
  2. Побут. Обговоріть ті побутові питання, які є важливими для кожного з вас. З’ясуйте, які побутові звички вам притаманні та якими з них ви готові поступитися у разі, якщо вони не влаштовують партнера. Заздалегідь розподіліть основні хатні обов’язки та визначне основні напрями облаштування побуту.
  3. Фінансові питання. Спільне життя змушує людей кооперувати свої доходи та вчитися витрачати гроші не лише на власні, а й на спільні потреби. Кожен з партнерів повинен привносити свій посильний внесок у сімейний бюджет.
  4. Робота. Часто буває так, що людям досить непросто поєднувати сімейне життя і звичний ритм професійної діяльності. Зарученим парам неодмінно необхідно обговорити те, як кожен партнер планує розподіляти час між сім’єю та роботою після весілля.
  5. Рідня та інші близькі люди. Часом навіть найближчих друзів і рідних буває забагато у житті молодого подружжя. Щоб це не стало причиною непорозумінь після весілля, необхідно заздалегідь домовитися про те, як багато часу ви маєте приділяти спілкуванню з близькими людьми.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!