Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Романтика після весілля можлива!

26 вересня 2013, о 20:45

Від багатьох подружніх пар ми часто чуємо, що романтика в стосунках закінчується разом із медовим місяцем. Завдяки цим твердженням, ми сприймаємо як аксіому те, що відносини подружжя позбавлені того відчуття закоханості, яке добре відоме всім неодруженим парам. При цьому, ми навіть не замислюємось, що відповідальність за втрату романтики у подружньому житті лежить на плечах тих, хто взяв шлюб. Спільний побут та клопоти – це скоріше виправдання, аніж справжня причина, яка може переховуватися у банальних лінощах чи небажанні й надалі розвивати стосунки. Щоб не втратити романтику в повсякденних турботах, обом з подружжя потрібно докласти певних зусиль. Починати потрібно з дотримання декількох простих правил:

  1. Не давайте одне одному забути про ваше кохання. Є подружжя, які з часом починають ставитися одне до одного скоріше як до співмешканців, ніж як до коханих. У такому шлюбі кожен займається власними справами, нехтуючи навіть найменшими романтичними проявами. Щоб цього не сталося, якомога частіше говоріть одне одному про свою любов, щоразу підбираючи нові слова.
  2. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Ми звикли до того, що виходячи з дому, маємо виглядати найкращим чином. Так ми піклуємося про думку оточуючих, чужих для нас людей. При цьому, ми часто забуваємо, що найважливіше – виглядати привабливо в очах найріднішої коханої людини.
  3. Проводити час разом. Ваше спільне дозвілля має бути заплановане так само, як і будь-яка інша важлива справа. Не переносьте та не скасовуйте цю подію без поважної причини. Навчіться розслаблятися в компанії одне одного та забувати про всі клопоти у цей час.
  4. Різноманітне сексуальне життя. Подружній секс не обов’язково має бути одноманітним, рідкісними та недовготривалим. Не нехтуйте прелюдією та обіймами після сексу, а також спробуйте поекспериментувати. А приводом зайнятися коханням має бути пристрасть, а не виконання подружнього обов’язку.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!