Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Шлюб

Новий чоловік, "новий" тато

21 травня 2013, о 01:26

Новий чоловік, Розлучення - важке випробування для кожної жінки, яка зіткнулася з такими радикальними змінами в житті. Подальша поведінка може бути різною. Для когось особисте життя залишається в минулому, всі думки зайняті тільки дітьми, для інших, навпаки, головним стають пошуки нового чоловіка. Є жінки, які гідно переживають важкий період і знаходять сили, час і для дітей, і для себе.

Нове знайомство з чоловіком може мати достатньо серйозне продовження, але постає питання про те, як відреагує дитина на знайомого своєї мами, який стає частиною її життя. Та й для чоловіка чужа дитина також є великим випробуванням і потрібен час, особливий підхід для того, щоб не знайомі раніше люди стали однією сім'єю.

Найважче в даній ситуації дитині, дорослий світ для нєї ще загадка, йому важко повірити, що маминої любові й уваги буде не менше. Діти дуже бояться відійти на другий план, не можуть об'єктивно реагувати на будь-які зміни звичного устрою життя. Для того щоб налагодити їх відносини з новим татом, слід проявити мудрість і терпіння.

Не варто поспішати знайомити дитину зі своїм новим чоловіком . Знайомство може не мати продовження, і наступний "новий" тато викличе тільки негативні емоції. Якщо відносини досить стабільні і спрямовані на створення сім'ї, привчати улюблених людей один до одного потрібно поступово. Допоможуть спільні пікніки, походи в зоопарк, веселі свята.

Тато для дитини завжди буде найкращим (діти схильні до ідеалізації), протиставляти двох своїх чоловіків, колишнього і теперішнього, не потрібно. Також буде помилкою скасування якихось сімейних традицій, звичних ритуалів. Якщо є бажання запросити для сімейних прогулянок або походів у кіно свого нового чоловіка, обов'язково слід запитати згоду у дитини.

Не варто проявляти зайву ніжність і турботу, це може виглядати фальшиво. Природність, відвертість повинні бути основними у відносинах з дітьми в період змін в особистому житті. Також шкоду можуть принести і загравання з малюком "нового" тата. Діти люблять маніпулювати людьми, можуть використати ситуацію для своєї вигоди. Замість покупки дорогих іграшок і обновок краще придумати спільне захоплення, організувати веселі ігри або пікнік.

Вітчим не обов'язково повинен називатися татом, у свідомості дитини ім назавжди залишиться біологічний батько, і претендувати на його місце не потрібно. Вітчима можна називати по імені. Чим менше буде якогось примусу, тим швидше виникне довіра і доброзичливе ставлення до нового члена сім'ї.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
353523
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!