Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Найлегший спосіб розпочати війну зі свекрухою

23 вересня 2013, о 21:40

Ми постійно чуємо безліч байок, анекдотів та жахливих історій стосовно спілкування між тещею та зятем, проте мало хто говорить про складнощі у стосунках між свекрухою та невісткою. Можливо, це відбувається тому, що у таких сімейних баталіях не до жартів. Як би там не було, але дуже часто першою на стежку війни, сама того не підозрюючи, стає молода невістка. Для цього навіть не потрібно щось робити, досить лише кількох необережних слів. Щоб застерегти молодих дружин та вберегти їх від сварок з матір’ю чоловіка, ми склали список фраз, які за жодних обставин свекруха не повинна почути з ваших вуст. Отже (самі слова та їх порядок може бути змінений, головне – суть):

  1. «Ми самі дамо собі раду…» Вислухати поради свекрухи, на її думку, ваш святий обов’язок. Вона завжди буде впевнена, що її життєвий досвід неоціненний і що вона має повне право навчити невістку правильно доглядати за її дорогоцінним сином. Крім того, свекруха, як і будь-яка матір, відчуває на собі відповідальність за долю і щастя своїх дітей, до числа яких тепер належить і невістка.
  2. «Ваш син погано вихований…» Кожна мати вважає свої методи виховання дітей досконалими, а якщо у їх поведінці знаходяться якісь недоліки, то винна в цьому школа, робота, невістка і так далі. Свекруха справедливо обуриться, якщо молодша за неї жінка та ще й дружина її сина дозволить собі критикувати її багаторічну кропітку роботу, якою є виховання дитини.
  3. «Мій чоловік – матусин синочок» Ваша свекруха свято впевнена в тому, що вона виростила справжнього чоловіка, у мужності якого ніхто не сміє сумніватися. А якщо він добре ставиться до матері і навіть у дорослому віці потребує її допомоги – він просто тонка натура або добре вихована дитина. Ні одна жінка не визнає, принаймні перед невісткою, що дорослий син, її втіха та надія, досі ховається за її спідницею та непристосований до реального життя.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!