Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Найлегше знайти свою долю в Інтернеті

1 вересня 2013, о 22:14

naylehshe-znayty-svoyu-dolyu-v-internetiЗ’явилося наукове підтвердження спостереженням відвідувачів нашого сайту, а саме: доведено, що знайомство в Інтернеті частіше за будь-яке інше призводить до одруження. Такі дані оприлюднили вчені-соціологи з Університету міста Чикаго, що у США. Вони опитували подружжя різного віку та соціально статусу на предмет їх знайомства. Виявилося, що реєструвати свої стосунки частіше наважуються ті пари, які познайомилися не особисто, а, так би мовити, в он-лайні.

Такі результати опитувань психологи пояснили тим, що люди на сайті знайомств, особливо середнього віку, найчастіше свідомо налаштовані на пошук другої половинки та серйозних стосунків. До того ж, свою пару більш ретельно обирали ті респонденти, які знайомилися в Інтернеті, натомість більшість тих пар, які вперше зустрілися на вулиці або в клубах, діяли навмання. Цікаво, що деякі респонденти (з тих, які не використовували Мережу для знайомств) визнали, що від початку стосунків не мали серйозних намірів стосовно свого теперішнього партнера. А серед Інтернет-пар не знайшлося жодної, обидва партнера в якій не передбачали розвиток своїх відносин ще на їх початку. Таким чином, автор дослідження Дж. Качиппио дійшов висновку, що ті люди, які надають перевагу знайомствам в Інтернеті, більш перебірливі та вимогливі до своїх потенційних партнерів, ніж ті, хто знайомиться випадково.

Також варто зазначити, що опитування виявило наступне: пари, які познайомилися в Інтернеті, і ті, які розвивали стосунки ще зі школи, своїми відносинами задоволені найбільше. А найменший показник задоволеності серед пар, які розпочали знайомство в барі та на роботі.

При цьому, для пошуку другої половини саме на сайті знайомств є ще одна вагома причина: найнижчий показник розлучень серед таких пар. Перевага невелика (1,6%), проте змушує замислитися. Виявилося, що подружжя, яке починало знайомство з Інтернету, більше цінує свої стосунки та активніше їх підтримує.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!