Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Ідеальна різниця у віці між жінкою та чоловіком

25 липня 2013, о 21:48

Один з найбільш популярних розважальних сайтів Європи нещодавно провів цікаве опитування серед своїх відвідувачів, яке стосувалося їх бачення того, якою має бути різниця у віці партнерів для створення ідеально подружжя. У опитуванні взяли учать більше двох тисяч респондентів, з яких майже дві третини – жіночої статі. Опитані мали змогу вибрати з кількох запропонованих варіантів відповідей.

Отож, опитування виявило, що респонденти обох статей не вірять у можливість щасливого шлюбу, в якому жінка значно старша за чоловіка. За таку різницю у віці проголосували лише один процент опитаних жінок, та 2% чоловіків. Виявляється, жінки не сприймають всерйоз можливість вийти заміж за молодшого чоловіка.

Ще трохи більше десяти відсотків респондентів вважають, що щасливою може бути лише та пара, у якій чоловік та жінка однолітки. Це, до речі, підтверджується дослідженнями одного з університетів США, які опитували студентів коледжу.

Більш ніж 40% опитаних ідеальними назвали ті подружжя, у яких чоловік старший за дружину на 4 роки. Саме така різниця, на думку психологів, відчувається у психологічному розвитку дівчат та хлопців підліткового віку. Тому можна зробити висновок, що такі пари формуються саме у молодому віці.

Тридцять відсотків респондентів висловилися за те, щоб назвати ідеальною різницю у 5-6 років на «користь» чоловіка. Проте такі пари найчастіше складають вже у більш «свідомому» віці, коли кожному з партнерів більше 22-23 років.

Отож, дослідники, які проводили дане опитування, зробили висновок, що стати ідеальними мають шанс ті пари, у яких чоловік на 4-4,5 роки старший за дружину. До речі, саме така різниця у віці між королевою Єлизаветою ІІ та її чоловіком, чий шлюб триває вже більше шістдесяти років.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!