Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Гроші – не привід для подружніх скандалів

14 липня 2013, о 22:17

Кожна подружня пара знає, що одна з найбільших причин для непорозуміння – сімейний бюджет. Гроші завжди будуть «яблуком розбрату» у вашому подружньому житті, якщо ви не навчитеся передбачати виникнення подібних проблем. У ці статті зібрані поради сімейних пар, які мають свої секрети щодо розв’язання «грошового питання». Отже:

  1. Намагайтеся бути реалістами. Подружжя не повинне покладати одне на одного невиправдані очікування. Вам обом доведеться навчитися адекватно оцінювати ваше фінансове становище. А також зрозуміти, що ви одне одному нічого не винні: це стосується в першу чергу працюючої жінки, яка вимагає від чоловіка фінансове забезпечення, яке він не здатен забезпечити. Чоловікові має бути приємно дарувати дружині коштовні подарунки, і він не повинен робити це з примусу.
  2. Навчіться разом формувати бюджет. Фінансові конфлікти будуть зведені до мінімуму, якщо подружжя разом складатиме місячний бюджет та буде дотримуватись його. Це не значить, що потрібно прописувати кожну статтю витрат, але необхідно чітко визначити ліміт коштів на придбання продуктів, одягу, на розваги, на дитячі кишенькові гроші тощо. Обов’язковою має бути стаття непередбачуваних витрат, оскільки в житті виникають різні обставини, і ви маєте відчувати себе захищеними. Крім того, не забувайте вказувати, якщо вам потрібно буде придбати подарунки для близьких, наприклад, на день народження чи весілля.
  3. Компроміс. Економити мають однаково і чоловік, і жінка. Це легше робити, якщо ви маєте спільну мету, наприклад, відпочинок на морі. Проте не вимагайте від свого партнера відмовляти собі в усьому, адже у кожного в житті мають бути маленькі радощі, які часто можна придбати лише за гроші.
  4. Не допускайте подвійних стандартів. Не справедливо забороняти своїй другій половині витрачати кошти з сімейного бюджету у той час, як ви нишком або відкрито дозволяєте собі купляти все, що забажаєте.
  5. Не ховайте придбані речі. Ви ж доросла самостійна людина! Якщо ваша покупка була зроблена необдумано, то ви цілком заслужено відчуєте невдоволення партнера. Проте, якщо певна річ вам необхідна або володіння нею приносить вам багато задоволення, поділіться цим зі своєю другою половинкою, яка навряд чи бажає лишити вас потрібних вам речей.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!