Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Другий шанс на любов

26 серпня 2013, о 18:55

Зазвичай жінки планують своє життя за «стандартною» формулою: побудова стосунків – шлюб – народження дітей. Проте сьогодні буває навпаки: спочатку діти, а вже потім можна подумати і про заміжжя. Для значною частини українського жіноцтва обставини складаються таким чином, що доводиться народжувати та виховувати дітей без належної чоловічої підтримки. Але якщо лише кілька десятиліть тому у самотньої матері майже не було шансів побудувати особисте життя та нову сім’ю, то сьогодні наше суспільство стало більш демократичним і жінки мають повне право на другий шанс.

Тож, що потрібно зробити жінці (матері), яка прагне побудувати стосунки з новим чоловіком:

По-перше: визначити пріоритети. Потрібно розібратися у власних бажаннях: що спонукає до пошуків нового кохання? Це може бути прагнення відчувати себе коханою та налагодити особисте життя або необхідність знайти людину, з якою можна розділити відповідальність за виховання і забезпечення дитини. Останній пріоритет завідома програшний, оскільки мало хто з чоловіків захоче взяти на себе такий тягар. Хоча є й виключення, наприклад, чоловік, який сам виховує дитину.

По-друге: знову віднайти свою жіночність. Жінка повинна зрозуміти, що жодному чоловікові не сподобається вічно заклопотана мати-одиначка, оскільки сильну половину людства найбільше приваблюють ті представниці прекрасної статі, які вміють з легкістю йти по життю. Жінка повинна заборонити собі говорити про власні проблеми та клопоти із чоловіком, стосунки з яким знаходяться на початковому етапі розвитку.

По-третє: забути про відчай. Не варто погоджуватися на стосунки з чоловіком, який не подобається, лише з почуття вдячності за прояви уваги. Розвиваючи непотрібні відносини можна впустити шанс стати щасливою з людиною, яка виявиться дійсно цікавою.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!