Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Шлюб

Другий шанс на любов

26 серпня 2013, о 18:55

Зазвичай жінки планують своє життя за «стандартною» формулою: побудова стосунків – шлюб – народження дітей. Проте сьогодні буває навпаки: спочатку діти, а вже потім можна подумати і про заміжжя. Для значною частини українського жіноцтва обставини складаються таким чином, що доводиться народжувати та виховувати дітей без належної чоловічої підтримки. Але якщо лише кілька десятиліть тому у самотньої матері майже не було шансів побудувати особисте життя та нову сім’ю, то сьогодні наше суспільство стало більш демократичним і жінки мають повне право на другий шанс.

Тож, що потрібно зробити жінці (матері), яка прагне побудувати стосунки з новим чоловіком:

По-перше: визначити пріоритети. Потрібно розібратися у власних бажаннях: що спонукає до пошуків нового кохання? Це може бути прагнення відчувати себе коханою та налагодити особисте життя або необхідність знайти людину, з якою можна розділити відповідальність за виховання і забезпечення дитини. Останній пріоритет завідома програшний, оскільки мало хто з чоловіків захоче взяти на себе такий тягар. Хоча є й виключення, наприклад, чоловік, який сам виховує дитину.

По-друге: знову віднайти свою жіночність. Жінка повинна зрозуміти, що жодному чоловікові не сподобається вічно заклопотана мати-одиначка, оскільки сильну половину людства найбільше приваблюють ті представниці прекрасної статі, які вміють з легкістю йти по життю. Жінка повинна заборонити собі говорити про власні проблеми та клопоти із чоловіком, стосунки з яким знаходяться на початковому етапі розвитку.

По-третє: забути про відчай. Не варто погоджуватися на стосунки з чоловіком, який не подобається, лише з почуття вдячності за прояви уваги. Розвиваючи непотрібні відносини можна впустити шанс стати щасливою з людиною, яка виявиться дійсно цікавою.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
368378
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!