Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Додайте барви до ваших стосунків

17 липня 2013, о 21:05

Коли стосунки тривають довгий час, подружжю стає все складніше підтримувати свою любов і пристрасть. Побутові проблеми, робота, діти і одвічна втома просто не лишають часу на романтику. Свого постійного партнера будь-яка людина з часом починає сприймати як належне та перестає приділяти йому/їй належну увагу. Ви можете довго ображатися за це одне на одного та мовчи і бездіяльно спостерігати, як вибудовані роками стосунки розвалюються на ваших очах. А можете своїм вольовим рішенням розвернути корабель вашого шлюбу у кардинально інший напрямок та докласти зусилля для того, щоб врятувати свої стосунки.

На цьому етапі ви неодмінно подумаєте про те, що на здійснення змін у вас елементарно немає часу, адже ви постійно зайняті роботою, вихованням дітей, побутовими справами тощо. Виходить так, що у вас не вистачає вільного часу лише одне на одного. Але ж ви витрачаєте такі дорогоцінні години на походи магазинами, зустрічі з друзями, перегляд телепередач чи на Інтернет. Спробуйте пожертвувати чимось, адже ваша кохана людина на це заслуговує, а щасливий шлюб вартий такої незначної жертви.

Зробіть щось разом. Те, що кардинально відрізняється від ваших звичних розваг. Для кожної пари це, звісно, будуть різні речі. Комусь незвичним буде похід до ресторану на романтичну вечерю, а комусь доведеться стрибнути з парашутом. Згадайте, можливо колись, ще до того, як вас затягнули тенета побуту, ви мріяли зробити щось разом. Наприклад, навчитися танцювати танго.

Дайте одне одному більше свободи. Зрозуміло, що ви вже настільки зріднились та навіть «зрослися», що знаєте та можете передбачити не тільки кожен крок, але й кожну думку одне одного. Можливо, ви тому нещасливі у подружньому житті, що жоден з вас не відчуваю себе вільною людиною. Але ж шлюб – це не тюрма, і він не зобов’язує вас звітувати про кожен свій подих. Навчіться робити щось для себе: те, що ніяким чином не пов’язано з сімейним життя. Та діліться з партнером емоціями, отриманими від таких маленьких радощів.

Та головне – постійно нагадуйте собі, за що ви кохаєте свого партнера та намагайтеся бути тією людиною, яка заслужила колись його кохання. Стан захоплення коханою людиною має бути для вас звичним. Не забувайте говорити про свою любов – це приємно не тільки тій людині, якій це адресовано, але й вам самим.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!