Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Чи є життя після розлучення?

21 січня 2014, о 23:50

Чи є життя після розлучення

Ще кілька десятиліть тому збереження сім’ї будь-якою ціною вважалося священним обов’язком кожного подружжя. На щастя, часи змінилися, а заразом і філософія стосунків. Завдяки цьому сьогодні повноцінне та комфортне окреме життя двох людей цінується більше, ніж одна нещаслива, але міцна подружня пара. Це позбавило багатьох людей гнітючого відчуття того, що, навіть якщо їх це абсолютно не влаштовує, вони все одно залишаєшся назавжди зв’язаними з іншою людиною. Проте, гіркоту та страх розтавання не зможе відмінити навіть розлучення за взаємною цілковитою згодою. І достойно витримати цей удар долі може далеко не кожна людина. Тому у даній статті ми спробуємо знайти відповідь на питання про те, як пережити перший період після розлучення з найменшими втратами та повернути собі душевну рівновагу.

  1. Нам властиво звикати до присутності іншої людини у нашому житті, тому природно, що вам бракуватиме вашого колишнього партнера, незалежно від того, як складалися ваші стосунки. Тому старанно та вперто вчіться вести побут та жити у суспільстві без цієї людини.
  2. Розлучення – це не трагедія та не кінець життя, тому не дозволяйте оточуючим жаліти себе, оскільки жалість як ніщо інше знижує самооцінку людини.
  3. Не сприймайте час, прожитий у шлюбі, як безплідно витрачений. В будь-якому разі, ви отримали корисний життєвий досвід, пізнали себе та сформулювали чітке уявлення про те, яким має бути ваше ідеальне сімейне життя і чому в ньому не місце.
  4. Зосередьтеся на тому, яку користь ви отримали від розлучення. Перш за все, це особистісна свобода, якої ви не мали досить тривалий час. До того ж, поруч з вами більше немає людини, присутність якої вас пригнічувала та дратувала.
  5. Рухайтесь далі. І ні в якому разі не переносьте негатив від невдалого шлюбу на нові стосунки. Відносини з іншою людиною – це чиста сторінка, тому не вписуйте у неї вже прожиті помилки.
0
Тома, 50 Київ
# ×
29 січня 2014 о 03:29
досить слушні поради  😄
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!