Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Чи готові ви жити разом?

20 вересня 2013, о 10:11

Серйозні романтичні стосунки, які гармонійно розвиваються, рано чи пізно призводять до того, що партнери відчувають потребу створити сім’ю. Це передбачає не стільки весілля та факт реєстрації шлюбу, скільки необхідність жити та уживатися під одним дахом. До таких перемін у житті мають бути готові обидва партнери, щоб потім жоден з них не пожалкував про прийняте рішення. Щоб усвідомити свою готовність до спільного життя, потрібно, перш за все, дослухатися до себе та власних почуттів. На те, що ви обидва морально готові жити разом вам вкажуть такі моменти:

  1. Ви вмієте врегульовувати конфлікти, які виникають між вами: ви вже мали нагоду навчитися знаходити компроміси у різноманітних конфліктних ситуаціях і вам це вдається досить добре.
  2. Ви знаєте про більшість побутових звичок одне одного і можете з ними миритися.
  3. Ви всерйоз обмірковуєте побутові деталі: звісно, всього передбачити неможливо, але йти в подружнє життя «на осліп» – не найкраща позиція.
  4. Ви можете провести разом цілий день і при цьому не набридаєте одне одному та не починаєте дратуватися.
  5. Ви готові жити разом, якщо вже встигли вдосталь насолодитися романтикою побачень та бурхливими почуттями, що супроводжують перший період закоханості.
  6. Ви можете тверезо оцінити свої можливості та недоліки, здатні змінювати свої звички заради коханої людини.
  7. Ви усвідомлюєте, що ваш партнер не є ідеалом та не чекаєте від нього значних жертв заради сімейного життя.
  8. Ви готові надати партнеру необхідний життєвий простір та визнаєте за ним право мати власні інтереси і право часом побути наодинці.
  9. Ви обидва усвідомлюєте, наскільки розшириться коло ваших обов’язків та готові їх виконувати з власної волі.
  10. Ви обидва достатньо фінансово незалежні та маєте всі можливості для того, щоб повноцінно забезпечувати свою молоду сім’ю, не чекаючи сторонньої підтримки.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!