Створи анкету
або увійди через
Шлюб

Чоловічий вклад в щасливе подружнє життя

19 червня 2013, о 23:43

Чоловічий вклад в щасливе подружнє життя Є такі моменти подружнього життя, коли чоловіки просто зобов’язані відкинути свою інфантильність і стати більш відповідальним. Кожен чоловік має пам’ятати, що дружина – це не його мама, а подружнє життя – це угода партнерства. Щоб зберегти мир та злагоду у сім’ї, чоловікові доведеться виконувати деякі правила спільного проживання.

1. Акуратно ходити в туалет

Так, все настільки прозаїчно та приземлено. Чоловік має нарешті зрозуміти, що відколи йому виповнилося два роки, ніхто не зобов’язаний прибирати за ним туалет.

2. Щоденна гігієна

Якщо батькам не вдалося привчити чоловіка до цього, за справу виховання чистоплотності повинна братися жінка. І негайно. Потрібно пояснити чоловікові, що його мужність не залежить від сили «чоловічого» аромату, яким від нього тхне.

3. Приділяти якомога більше уваги сім’ї

Виховання дітей, організація сімейного дозвілля, рішення про ремонт в квартирі тощо – це не суто жіночий обов’язок, і дружина в праві розраховувати на допомогу і участь у сімейних справах свого чоловіка. Якщо в нього бракує часу, то сім’я, очевидно, його мало цікавить чи він просто «не дозрів». А це вже серйозна проблема. І якщо чоловік не погоджується змінювати своє ставлення, можливо, варто змінити чоловіка.

4. Миття посуду

Не обов’язково за всіма членами сім’ї, але як мінімум за собою. Чоловік мусить навчитися доглядати за собою та обслуговувати себе самостійно, щоб дружина не сприймала його як малу дитину до самої старості, довіряла і не боялася залишити його самого вдома принаймні на вихідні.

5. Брати участь в прибиранні помешкання

Чомусь у нашому суспільстві прийнято вважати, що підтримка чистоти в домі – суто жіноча справа. Так думають, напевне, лише ті чоловіки, які ніколи не пробували самостійно прибрати весь дім за всіма правилами прибирання і просто не знають, що це тяжка фізична праця. Що ж, настав час боротися з застарілими стереотипами в суспільстві.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!