Створи анкету
або увійди через
Психологія

Жіночі звички, яких не розуміють чоловіки

7 серпня 2013, о 20:31

Значна частина принадності стосунків між представниками різних статей полягає у можливості спостерігати та вивчати поведінку, яка нам самим не властива. І якщо жінки більшість чоловічих дивацтв з часом починають сприймати як належне, то чоловіки не припиняють дивуватися своїм коханим все життя. Ми спробуємо описати кілька моделей жіночої поведінки, які ніколи не стануть зрозумілі чоловікам, але змінити які не під силу нікому:

  1. Жінки часто вкладають у слова інший зміст, при чому можуть навіть ображатися на те, що чоловіки не розуміють, що саме малося на увазі. Представникам сильної половини людства вже час усвідомити і звикнути до того, що жінки просто не здатні говорити прямо про свої бажання та роздуми, коли йдеться про романтичні стосунки.
  2. Жінки орієнтуються не за просторовими показниками місцевості, а за об’єктами, які на ній знаходяться. Тому не варто ображатися на представницю прекрасної статі тому, що вона не змогла знайти ваше постійне місце побачення, якщо, наприклад, з магазину на перехресті зробили перукарню.
  3. Жінки, особливо молоді дівчата, дуже рідко вдягаються по погоді. Якщо на дворі люта зима, а дівчина збирається на побачення, вона вдягне шапку і теплі колготи лише у тому випадку, коли хлопець зовсім їй не цікавий.
  4. У кафе та під час вечірок «припудрити носики» жінки завжди ходять разом, адже це єдина можливість обговорити останні події та чутки, а також виробити спільну лінію поведінки стосовно чоловіків.
  5. Будь-яка жінка не гірше Цезаря вміє робити декілька справ одночасно: фарбувати нігті, говорити по телефону та дивитися телевізор. Спробувати переключити канал у цей момент – найгірша з можливих помилок чоловіка.
  6. Жінка може завжди і скрізь запізнюватися, при тому буде дуже сильно ображатися, якщо чоловік на побачення запізниться хоч на хвилину. Така несправедливість продиктована тим, що для жінки час іде по-різному: коли вона кудись збирається – дуже швидко, а коли чекає – кожна хвилина рахується за десять. Саме за таким принципом для жіноцтва йде відлік часу, а годинник – лише гарний аксесуар.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!