Створи анкету
або увійди через
Психологія

Жіночі вади, з якими не готові змиритися чоловіки

26 вересня 2013, о 20:47

Ми не раз підіймали теми про те, що чоловікам найбільше подобається в представницях прекрасної статі та якою має бути ідеальна жінка. Проте, виявляється, навіть повний набір рис ідеальної жінки може не спрацювати, якщо дівчина має хоча б один відштовхуючий недолік. Чоловіки можуть назвати безліч жіночих вад, які їм не до вподоби, проте з їх переважною більшістю вони готові миритися. Але є декілька жіночих недоліків, які сильна стать вважає несумісними з образом чарівної жінки. Отже, найбільше чоловіків у жінках дратують такі вади:

  1. Надмірна балакучість. Чоловіки звикли до того, що жінки говорять набагато більше, проте в усьому має бути міра. Крім того, важливим є також зміст балачок. Чоловіки відверто зневажають жінок, які постійно говорять дурниці та самі ж у них вірять, а також тих, хто приділяє забагато уваги несуттєвим, на думку чоловіка, подіям.
  2. Неохайність. У цьому випадку чоловіки досить несправедливі, оскільки лишають за собою ексклюзивне право бути нечепурами. Жінка ж, на їх думку, повинна невпинно слідкувати за собою, чистотою свого дому, порядком у своїх речах тощо. Представниці жіночої статі, на думку чоловіків, не мають права на запах поту, бруд під нігтями чи немите волосся.
  3. Схильність до ревнощів. У цьому пункті йдеться не тільки про ревнощі до представниць прекрасної статі, а й про те, що жінки протиставлять себе друзям чоловіка, футболу, його улюбленій відеогрі тощо. Жінка не має права вказувати чоловікові, з ким і як він повинен проводити всій вільних час.
  4. Прагнення змінити чоловіка. Жінка не повинна афішувати цей свій намір, оскільки жоден чоловік добровільно не погодиться стати підкаблучником. Будь-який чоловік скоріше змінить жінку, ніж зміниться сам. Для більшості представників чоловічої статі принципово, щоб їх кохали попри будь-які недоліки.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!