Створи анкету
або увійди через
Психологія

Жіноча самотність: хто винен?

8 серпня 2013, о 21:15

В переважній більшості випадків у своїй самотності винні самі жінки, які просто не знають, як поводитися з чоловіками так, щоб стосунки з ними тривали довше кількох тижнів. Одні жінки вибирають не тих чоловіків, інші не бажають нічого змінювати у власному характері. Але результат завжди один: відчуття самотності та знехтуваності. Якщо не переглянути свої погляди на стосунки, самотність може тривати все життя. Розглянемо кілька найбільш розповсюджених жіночих помилок в відносинах з чоловіками.

  1. Неправильний вибір. Навіть коли поруч є чоловік, який готовий поєднати своє життя з жінкою, вона заглядається на далеких та недоступних. У школі – це відомий співак, з яким навіть немає шансів зустрітися у реальному житті. У студентські роки – симпатичний та розумний викладач, який не звертає увагу на студенток. У дорослому житті – одружений директор, який максимум, що може запропонувати закоханій у нього жінці, – це декілька таємних зустрічей. Така жінка все життя переносить свої нерозділені почуття з одного об’єкту обожнювання на інші, так і лишившись назавжди нещасною та самотньою.

    Рішення: почати звертати увагу на тих чоловіків, які є більш доступними та близьким. Їх особисті якості можуть виявитися ані трохи не гіршими, за якості далеких та омріяних чоловіків. Головне – перестати жити у світі фантазій: лише у цьому випадку можна побачити, що реальних чоловіків можна любити не менше за омріяних.

  2. Недостойні чоловіки. Така дівчина впевнена в собі, тому що може мати будь-якого чоловіка, якого забажає. Проте всі ті чоловіки, увагу яких вона отримує з такою легкістю, виявляються нецікавими їй. Вона змінює партнерів одне за одним, з часом переконуючись у тому, що достойної пари знайти їй не вдасться.

    Рішення: хоча б раз спробувати придивитися краще до нового знайомого, замість того, щоб вперто і з натиском завойовувати його прихильність. Дайте шанс чоловікові проявити себе та свою мужність.

  3. Чоловік у спідниці. Дівчина, яка відразу стає «своїм хлопцем» у будь-якій чоловічій компанії, втрачає шанс бути сприйнятою чоловіками як об’єкт бажання. Легко та невимушено поводити себе у компанії чоловіків у розумінні цих жінок означає переймати чоловічу модель поведінки, тому, відповідно, жоден з хлопців не сприймає їх як представниць слабкої статі.

    Рішення: додати жіночності у свою поведінку та вимагати до себе відповідного ставлення. Жінка, яка має сталевий характер та може постояти за себе сама не викликає у чоловіків бажання захистити їх, а саме з цього інстинктивного прагнення починається розвиток більш глибоких почуттів.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!