Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Психологія

Жіноча самотність: хто винен?

8 серпня 2013, о 21:15

В переважній більшості випадків у своїй самотності винні самі жінки, які просто не знають, як поводитися з чоловіками так, щоб стосунки з ними тривали довше кількох тижнів. Одні жінки вибирають не тих чоловіків, інші не бажають нічого змінювати у власному характері. Але результат завжди один: відчуття самотності та знехтуваності. Якщо не переглянути свої погляди на стосунки, самотність може тривати все життя. Розглянемо кілька найбільш розповсюджених жіночих помилок в відносинах з чоловіками.

  1. Неправильний вибір. Навіть коли поруч є чоловік, який готовий поєднати своє життя з жінкою, вона заглядається на далеких та недоступних. У школі – це відомий співак, з яким навіть немає шансів зустрітися у реальному житті. У студентські роки – симпатичний та розумний викладач, який не звертає увагу на студенток. У дорослому житті – одружений директор, який максимум, що може запропонувати закоханій у нього жінці, – це декілька таємних зустрічей. Така жінка все життя переносить свої нерозділені почуття з одного об’єкту обожнювання на інші, так і лишившись назавжди нещасною та самотньою.

    Рішення: почати звертати увагу на тих чоловіків, які є більш доступними та близьким. Їх особисті якості можуть виявитися ані трохи не гіршими, за якості далеких та омріяних чоловіків. Головне – перестати жити у світі фантазій: лише у цьому випадку можна побачити, що реальних чоловіків можна любити не менше за омріяних.

  2. Недостойні чоловіки. Така дівчина впевнена в собі, тому що може мати будь-якого чоловіка, якого забажає. Проте всі ті чоловіки, увагу яких вона отримує з такою легкістю, виявляються нецікавими їй. Вона змінює партнерів одне за одним, з часом переконуючись у тому, що достойної пари знайти їй не вдасться.

    Рішення: хоча б раз спробувати придивитися краще до нового знайомого, замість того, щоб вперто і з натиском завойовувати його прихильність. Дайте шанс чоловікові проявити себе та свою мужність.

  3. Чоловік у спідниці. Дівчина, яка відразу стає «своїм хлопцем» у будь-якій чоловічій компанії, втрачає шанс бути сприйнятою чоловіками як об’єкт бажання. Легко та невимушено поводити себе у компанії чоловіків у розумінні цих жінок означає переймати чоловічу модель поведінки, тому, відповідно, жоден з хлопців не сприймає їх як представниць слабкої статі.

    Рішення: додати жіночності у свою поведінку та вимагати до себе відповідного ставлення. Жінка, яка має сталевий характер та може постояти за себе сама не викликає у чоловіків бажання захистити їх, а саме з цього інстинктивного прагнення починається розвиток більш глибоких почуттів.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
110310
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!