Створи анкету
або увійди через
Психологія

Як знайти хлопця своєї мрії?

15 червня 2013, о 13:39

Як знайти хлопця своєї мрії?

Кожна дівчина хоча б раз у житті задавала собі це питання. Не знаходячи на нього відповідь і, гірше того, не находячи потрібного хлопця, представниця прекрасної статі починає сумніватися у його існуванні. Щоб допомогти вам уникнути такого розчарування, ми розробили кілька дієвих порад, які базуються на досвіді щасливих жінок, котрим вдалося відшукати свого ідеального чоловіка.

Отже, крок перший.

Щоб його зробити, доведеться попрацювати над способом мислення. Пам’ятайте, що ми є те, що ми думаємо.

аскільки добре ви знаєте хлопця своєї мрії? Як він вдягається? Що він їсть? Як він говорить? У якій сфері працює? Які заклади відвідує? Які в нього вподобання? Ви не знаєте?! А треба було б, адже ви шукаєте хлопця, якого ви намріяли, отже ви повинні його впізнати, коли все ж знайдете. Тому наша перша порада полягає в тому, що ви маєте скласти в своїй голові цілісний та детальних образ людини, яку бажаєте знайти. Намагайтесь думати про нього, як про реальну людину. Тобто знайти хлопця з силою Супермена вам навряд чи вдасться, а от парубка з гарною посмішкою та зеленими очима – цілком реально.

Крок другий.

Напевне, здійснити його буде найскладніше. Ми радим вам подивитися на себе ніби зі сторони, але не просто так, а очима вашого ідеального хлопця. Намагайтесь чесно відповісти собі, якою він вас побачить і чи є у вас теперішньої шанси йому сподобатись? Якщо ви впевнені, що ви точно дівчина його мрії, можете відразу переходити до наступного кроку. А якщо у вас є сумніви стосовно себе самої, вам варто дослухатись до нашої дуже простої поради: станьте тією дівчиною, яку зможе покохати хлопець вашої мрії. Для цього подумайте, чи збігаються ваші кола знайомств та інтереси. Чи можете ви відвідувати одні й ті самі місця? Чи достатньо ви цікава та приваблива людина? Якщо відповідь заперечна, вам варто зайнятися самовдосконаленням, змінити щось в своїх звичках, у власному житті і, можливо, у зовнішності. А ще попрацюйте над впевненістю в собі, адже рішучі та впевнені в своїх силах люди володіють природним магнетизмом.

Крок третій.

Вам потрібно визначити, де саме у вас найбільше шансів знайти хлопця своєї мрії. Погодьтесь, що відвідувати різні кафе чи парки в пошуках свого «єдиного» – це виснажливий та безперспективний задум. Сьогодні найбільше шансів знайти хлопця надає спеціалізований сайт знайомств. Тут, уже знаючи, яким саме має бути ваш ідеальний обранець, ви зможете сміливо відбирати анкети найбільш підходящих кандидатів. На сайті знайомств ви також отримаєте можливість спілкуватися одразу з декількома хлопцями, визначаючи, який з них відповідає образу вашого ідеалу.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!