Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Психологія

Як почати флірт і що це таке?

12 листопада 2013, о 00:47

Як почати флірт і що це таке? Вміння фліртувати не є природженим талантом, проте декому флірт дається легко, я інші його уникають, не знаючи, як правильно себе поводити. Проте варто відзначити, що люди (і жінки, і чоловіки), які вміють правильно вести флірт, виглядають набагато привабливіше, ніж їх більш сором’язливі товариші. Для того, щоб ваш флірт отримував відгук у оточуючих представників протилежної статі, потрібно бути в міру розкутим співрозмовником. Ваше невміння вести невимушену розмову та невпевненість в собі може проявлятися навіть у вашій зовнішності. Мова тіла часто більш красномовна, ніж вербальне спілкування. Зверніть увагу на свою позу та вираз обличчя, коли ви ніяковієте: плечі опускаються, спина напружується, рухи скуті та різкі, кутики губ опущені вниз, а очі ображено примружені. За цими ознаками ваш співрозмовник інтуїтивно «читає» ваш внутрішній стан та виявляє ваше збентеження.

Проте невпевненість у собі не завжди є перешкодою для того, щоб навчитися фліртувати. Коли спілкуєтеся з представником протилежної статі у неофіційній обстановці, зосередьтеся на сласній поведінці та тому, як ви висловлюєте свої думки:

  • сядьте чи станьте так, як вам зручно, щоб ваша поза не виглядала напруженою;
  • слідкуйте за своєю жестикуляцією: не схрещуйте руки на грудях, не ставте їх в боки, не стулюйте пальці у «замку»;
  • ваші рухи руками мають бути проявом відкритості: намагайтеся ненав’язливо показувати розкриті долоні, розводячи руки від рівня грудей (співрозмовник підсвідомо сприйме це як прояв щирості);
  • не бійтеся дивитися в очі співрозмовника, але не надто пильно. На вашому обличчі має бути тінь посмішки, щоб кутики очей та губ злегка піднялися;
  • говоріть про те, що вас захоплює: ваша пристрасна розповідь не залишить байдужим жодного співрозмовника;
  • час від часу дозволяйте собі короткі погляди з-під вій, які на інтуїтивному рівні розцінюються як прояв зацікавленості.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
888885
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!