Створи анкету
або увійди через
Психологія

Як почати флірт і що це таке?

12 листопада 2013, о 00:47

Як почати флірт і що це таке? Вміння фліртувати не є природженим талантом, проте декому флірт дається легко, я інші його уникають, не знаючи, як правильно себе поводити. Проте варто відзначити, що люди (і жінки, і чоловіки), які вміють правильно вести флірт, виглядають набагато привабливіше, ніж їх більш сором’язливі товариші. Для того, щоб ваш флірт отримував відгук у оточуючих представників протилежної статі, потрібно бути в міру розкутим співрозмовником. Ваше невміння вести невимушену розмову та невпевненість в собі може проявлятися навіть у вашій зовнішності. Мова тіла часто більш красномовна, ніж вербальне спілкування. Зверніть увагу на свою позу та вираз обличчя, коли ви ніяковієте: плечі опускаються, спина напружується, рухи скуті та різкі, кутики губ опущені вниз, а очі ображено примружені. За цими ознаками ваш співрозмовник інтуїтивно «читає» ваш внутрішній стан та виявляє ваше збентеження.

Проте невпевненість у собі не завжди є перешкодою для того, щоб навчитися фліртувати. Коли спілкуєтеся з представником протилежної статі у неофіційній обстановці, зосередьтеся на сласній поведінці та тому, як ви висловлюєте свої думки:

  • сядьте чи станьте так, як вам зручно, щоб ваша поза не виглядала напруженою;
  • слідкуйте за своєю жестикуляцією: не схрещуйте руки на грудях, не ставте їх в боки, не стулюйте пальці у «замку»;
  • ваші рухи руками мають бути проявом відкритості: намагайтеся ненав’язливо показувати розкриті долоні, розводячи руки від рівня грудей (співрозмовник підсвідомо сприйме це як прояв щирості);
  • не бійтеся дивитися в очі співрозмовника, але не надто пильно. На вашому обличчі має бути тінь посмішки, щоб кутики очей та губ злегка піднялися;
  • говоріть про те, що вас захоплює: ваша пристрасна розповідь не залишить байдужим жодного співрозмовника;
  • час від часу дозволяйте собі короткі погляди з-під вій, які на інтуїтивному рівні розцінюються як прояв зацікавленості.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!