Створи анкету
або увійди через
Психологія

Як побороти страх знайомства з представниками протилежної статі?

15 липня 2013, о 21:56

Можливість познайомитись з новими чоловіками та жінками має розцінюватись як деяка приємність, проте у багатьох людей нові знайомства з представниками протилежної статі викликають занепокоєння, страх та невпевненість у собі. Якщо ти належиш до категорії таких людей, не впадай у відчай. Всі ці переживання можна побороти, якщо щоденно проходити випробування знайомством з дівчатами або хлопцями, які будуть приносити приємні емоції від спілкування. Накопичуючи такий позитивний досвід, ти не зоглянешся, як твої страхи відійдуть у минуле.

Найпростіші у емоційному плані – знайомства у Інтернеті, адже в такому випадку твій співрозмовник не почує, як ти запинаєтесь, та не побачить, як ти червонієш. У тебе буде час продумати кожне своє слово, тому ти завжди зможеш поводити себе найкращим чином. Проте, можливо, ти твої психологічні бар’єри настільки глибоко викорінилися у підсвідомість, що навіть Інтернет-знайомства викликають паніку. У даному випадку перед тим, як наважитись познайомитись з дівчиною та хлопцем, варто провести невеликий аутотренінг, який, до речі, діє не тільки при спілкуванні на сайті знайомств.

  1. Налаштуйся саме на спілкування, а не на знайомство. На даному етапі потрібно уявити, що на тебе очікує чергова зустріч з людиною, яка тебе цікавить. Щоб тобі було легше перейти від стану паніки перед знайомством до стану нетерпіння перед новою зустріччю, можеш продумати собі діалог, який уже, нібито, відбувся у тебе з певною дівчиною чи хлопцем. Наділи цю людину якимись рисами, але пам’ятай, що у подальшому спілкуванні твої судження можуть виявитися невірними. Згадай, що у дитинстві також важко зважитись на знайомство, але після того, як воно відбулося, дитина впевнено називає нового знайомого другом. Тому тобі просто треба уявити, що ти спілкуєшся з товаришем.
  2. Пам’ятай, що ти нічого не втрачаєш. Перед знайомством в тебе є ти сам/сама. Якщо знайомство пройде вдало, вас хоча б на деякий період, а можливо і на все життя, стане двоє. Якщо ж при знайомстві щось відбудеться не так, як хотілося б, в тебе залишишся ти. А це вже чимало. Тому не варто боятися бути висміяним, бо ти насправді від того нічого не втратиш, а лише отримаєш новий досвід, який, як відомо, негативним не буває.
  3. Більше практики. Ти можеш завчити теорію та прочитати багато розумних книг про те, як побороти страх знайомства, але все це нічого не варте, якщо ти не будеш застосовувати свої знання на практиці. Сайт знайомств – найкраще місце для того, щоб стати цікавою у спілкуванні людиною та, зрештою, найти свою другу половинку.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!