Створи анкету
або увійди через
Психологія

Скажи «Ні!» невдалим побаченням

25 серпня 2013, о 23:04

Скажи «Ні!» невдалим побаченням Проходить одне невдале побачення за іншим, а того «єдиного» ще досі немає на горизонті? Не слід впадати у відчай! Можливо варто лише трохи змінити своє ставлення до претендентів на близькі стосунки та до самої себе, і особисте життя налагодиться, нехай і не відразу. Щоб романтичні зустрічі стали початком чогось більшого, потрібно слідувати деяким простим правилам:

  1. Усвідомити свої прагнення: потрібно чітко розуміти, якого чоловіка ти шукаєш та якими мають бути твої з ним стосунки.
  2. Зрозуміти, чого ти точно не хочеш: неприємні ситуації легше передбачити, аніж потім шукати шляхи виходу з них.
  3. Не розпочинати стосунки з тими чоловіками, які тобі не цікаві: відносини для того, щоб не сумувати, доки не зустрінеш кохання всього життя, не приносять нічого, крім розчарування та болю обом партнерам.
  4. Побороти свої страхи: ти можеш спостерігати, як чоловік твоєї мрії проходить повз тебе, а можеш набратися сміливості і зробити перший крок. Невідомо, яким буде результат, але якщо ти цього не зробиш, то точно про це пошкодуєш.
  5. Не відштовхувати чоловіків, типаж яких тобі здається незвичним. Можливо в тебе тому досі «не клеїлись» стосунки, що ти вибирала однотипних чоловіків? Саме час спробувати налагодити відносини з незвичними для тебе людьми.
  6. Ходити на побачення із задоволенням: це з найкращий спосіб розважитися та приємно провести час! Стався до побачень просто як до можливості отримати новий досвід та ближче познайомитися з новою для тебе людиною.
  7. Удосконалювати себе: чим краще ти будеш виглядати, чим цікавішою людиною ти станеш, тим більше в тебе буде шансів привернути увагу чоловіка твоєї мрії.
  8. Полюбити себе: єдина людина, яка буде з тобою завжди, – це ти сама, і це лише одна з численних причин щиро полюбити себе. Жінка, яка перебуває в гармонії сама з собою, ніби магніт притягує чоловіків лише тому, що вона незалежна та самодостатня.
  9. Шукати у людях позитивні сторони: особливо у тих чоловіках, з якими зустрічаєшся. Якщо ти впродовж усього побачення будеш відшукувати недоліки у своєму партнері, ти підсвідомо почнеш сприймати його як людину, що має лише негативні сторони.
  10. Вміти зупинитися: постійний пошук нових знайомств затягує так само, як і будь-яка інша захоплююча справа. Тому дуже важливо зуміти вчасно зупинитися та зосередитися на одному чоловікові, який тобі дійсно небайдужий.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!