Створи анкету
або увійди через
Психологія

Що таке жіночі ревнощі та як їх побороти?

26 вересня 2013, о 20:53

Ревнощі часто стають першопричиною для непорозумінь та розставання з партнером. Для ревнивої жінки достатньо помітити погляд її чоловіка убік іншої дівчини або почути на задньому фоні жіночий голос в момент телефонної розмови. Перелічувати приводи для жіночих ревнощів можна до скону. Одна незначна подія, часто навіть надумана, спричиняє сплеск негативних емоцій, що призводить до погіршення стосунків з коханим чоловіком. Ревнива жінка просто не може спокійно ставитися до того, що її чоловік приділяє увагу іншій жінці. При цьому чоловіки далеко не завжди дійсно цікавляться іншими представницями протилежної статі. Така вже чоловіча психологія: він не буде відчувати себе повноцінним чоловіком, якщо не звертатиме уваги на жінок, що його оточують. Проте жінки також, самі того не усвідомлюючи, дають своїй коханій половинці приводи для ревнощів. Тому можна сміливо стверджувати, що ревниві жінки також можуть викликати недовіру свого чоловіка.

Варто просто усвідомити, що легкий флірт – це невід’ємна частина спілкування двох статей. Саме завдяки флірту чоловіки та жінки досі мирно уживаються на цій планеті. Ревнивим жінкам пора зрозуміти, що якщо чоловік притримує двері перед незнайомою жінкою, посміхається молодій офіціантці в кафе чи вітає незаміжню колегу з Восьмим березня – він просто добре вихований, а не шукає приводу зрадити свою половинку. Також потрібно пам’ятати, що жоден чоловік не стане спеціально викликати ревнощі у своєї жінки. Ревнощі як спосіб урізноманітнити стосунки – суто жіноча звичка.

Своєю недовірою представниці жіночої статі відштовхують від себе коханих чоловіків та часто таким чином власноруч руйнують стосунки, не усвідомлюючи цього. Перш ніж починати черговий скандал через ревнощі, дайте собі час обміркувати поведінку чоловіка. На це може вистачити і однієї доби. Якщо за цей час впевненість жінки у чоловічій невірності не згасла, тоді, цілком можливо, в неї є реальний привід ревнувати та підозрювати свого партнера. Та більш ймовірно, що інцидент, який викликав бурю емоцій, пов’язаних з ревнощами, вичерпає себе вже за кілька годин. Виходячи з цього, можемо дати жінкам лише одну дієву пораду: вчіться ігнорувати уколи ревнощів та тверезо аналізувати їх причини.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!