Створи анкету
або увійди через
Психологія

Що дратує жінок в чоловіках?

1 грудня 2013, о 12:57

Що дратує жінок в чоловіках? Можна довго філософствувати на тему того, що жінки зі своєю тонкою психічною організацією ніколи повністю не зрозуміють та не зможуть оцінити грубуватих чоловіків. Проте, як виявили останні опитування серед представниць прекрасної статі, роздратування жінок по відношенню до чоловіків викликає не абстрактна різниця у психології, а дуже реальні фізичні та поведінкові особливості. З деякими з них чоловікам боротися не під силу, тому їх половинкам доводиться змиритися, але це аж ніяк не нівелює їх негативного ставлення до наступних чоловічих «вад»:

  1. Пивний животик. Жоден чоловік з таким «багатством» не буде виглядати привабливим в очах жіноцтва. М’які округлі форму властиві та природні для представниць слабкої статі, а от чоловіки (такі, якими створила їх природа) мають бути підтягнуті та охайні.
  2. Посилене потовиділення. Впріти може кожна людина, незалежно від статі, проте коли чоловік «обливається» потом постійно, незалежно від того, де він знаходиться та що робить, це дратує жінок та викликає в них відразу.
  3. Волосся на спині. Чоловіки починають обростати волоссям по всьому тілу від надлишку чоловічого гормону тестостерону (звідси ж густа щетина). Проте коли надлишковий волосяний покрив з’являється на спині, животі, руках тощо, жодна жінка не назве це сексуально привабливим.
  4. Храп. Ця хвороба (храп вважається порушенням нормальної життєдіяльності організму, а відтак – хворобою) не має статевої прив’язаності, проте страждають від неї здебільшого чоловіки. Точніше, страждальцями слід назвати саме жінок, які змушені слухати «богатирський» храп щоночі. Не дивно, що саме ця чоловіча вада опинилася в нашому топі «роздратувань».
  5. Відрижка. Соціальні правила поведінки говорять нам про те, що дозволяти собі таку слабкість як відрижка, принаймні, некультурно та грубо по відношенню до оточуючих. Однак, цими правилами поведінки чоловіки нерідко нехтують.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!