Створи анкету
або увійди через
Психологія

Самореклама – ключ до успіху

21 січня 2014, о 23:32

Самореклама – ключ до успіху

Якщо стандартні варіанти знайомства з жінками, як то вечірки, клуби, коло співробітників тощо, тобі з якихось причин не підходять, для тебе існує інший варіант – знайомство в Інтернеті. Для його спеціалізовані онлайн-служби створюють всі необхідні умови. На противагу розповсюдженому стереотипу про те, що в Інтернеті знайомляться тільки невдахи та збоченці, статистичні дані свідчать, що на 85-90% чоловічий контингент сайтів знайомств складають ділові люди. Це легко зрозуміти, адже у чоловіків, занадто зайнятих роботою, просто не вистачає часу на інші види спілкування з представницями протилежної статі.

Проте не варто думати, що щойно зареєструвавшись, ти отримаєш безліч пропозицій від цікавих і привабливих жінок. Для того, щоб тебе помітили на сайті знайомств, доведеться докласти деяких зусиль. Починати впроваджувати в життя стратегію самореклами потрібно з анкети, заповнення якої тобі не уникнути на жодному подібному онлайн-сервісі. Описуючи себе, потрібно пам’ятати про такі ключові моменти:

  1. Твоє послання повинно виділятися серед інших. Уникай банальних штампів, на кшталт: стільки-то років, самотній/розлучений, шукаю жінку такого-то віку з такими-то даними і т.д. Твоє основне послання у анкеті має бути інформативним, але не нудним.
  2. Опиши себе у кількох словах. Чоловік повинен вміти лаконічно і точно висловлювати свої думки. Спробуй вибрати декілька слів, які найбільш влучно характеризують твій характер і твою життєву філософію.
  3. Уникай зайвої конкретики. Звісно, ти не маєш писати загадками, але й не варто вказувати розмір взуття чи одягу, точну назву твоєї посади або спеціальності у дипломі. Пам’ятай, що мріючи про ідеально чоловіка, жінка не конкретизує в уяві його вагу, колір очей, місце роботи тощо.
  4. Самоіронія теж частина самореклами. Нікому не подобаються люди, які занадто серйозно ставляться до себе та оточуючих. Тому покажи, що ти вмієш з гумором ставитися до деяких аспектів свого життя, але не перестарайся, адже клоуни також мало кого приваблюють.
  5. Профільтруй свої вимоги. Навіть якщо ти чітко уявляєш, якою саме має бути твоя майбутня обраниця, не варто вписувати в анкету на сайті знайомств вимоги стосовно того, як вона повинна вдягатися чи ходити або яка саме освіта тебе влаштує. Навіть, якщо це все ж прочитає твоя «ідеальна жінка», вона навряд чи захоче мати з тобою справу, побоюючись, що перелік вимог не вичерпається ніколи.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!