Створи анкету
або увійди через
Психологія

П’ять типів чоловіків, які тобі не підходять

18 червня 2013, о 09:52

П’ять типів чоловіків, які тобі не підходять Є такі чоловіки, стосунки з якими заздалегідь можна вважати невдалими. На щастя, їх не так багато, але кожна жінка повинна вміти розпізнати «не того хлопця» ще до початку відносин. При бажанні, недоліки, непростий характер чи дивакуватість можна приписати кожному чоловікові, тому давайте без фанатизму виділимо лише п’ять типів хлопців, яких варто уникати. Ця стаття буде цікавою і для представників сильної статі, оскільки часом корисно подивитися на себе зі сторони і реально оцінити недоліки у своєму характері і поведінці.

Перший тип: «агресивний крикун»

Це чоловік, який у спілкуванні з близькими людьми використовує крик як спосіб впливу та доведення своєї правоти. Така людина занадто запальна і агресивно реагує на все, що їй не подобається. Перевиховати такого чоловіка практично неможливо, як і мати з ним серйозні стосунки. Розпізнати таку людину досить просто, оскільки це природжений воїн, який реалізує своє прагнення до войовничий дій навіть у незначних побутових ситуаціях: він вороже ставиться до офіціантів в ресторані, до водіїв у сусідніх авто, до людей у черзі, до кота і навіть до власної дівчини чи жінки. Пам’ятайте, що крикуна неможливо переконати у його неправоті, тому не має сенсу з ним воювати, оскільки у цій ситуації він почуває себе найкраще. Все, що ви можете зробити – це проігнорувати його агресивні випади.

Тип другий. Маніпулятор

Він все і завжди намагається контролювати. Ви не зможете його втягнути у конфлікто небезпечну ситуацію чи навіть довести до його відома, що він у чомусь помилився. У такого чоловіка завжди напоготові невичерпний запас виправдань і аргументів на свою користь. Завдяки такій демагогії він переконує вас у вашій власній дурості і у тому, що ваші слова нелогічні та неаргументовані. Маніпуляторами найчастіше стають освічені та інтелектуально підковані чоловіки, які не бажають використовувати свої здібності на користь людству та думають лише про власну вигоду. Після тривалого спілкування з ним, ви дійсно починаєте вважати, що він все знає краще за вас, і віддаєте йому право керувати вашим життям. Проте з цього моменту будьте готові, що ви будете винні в усіх складнощах та конфліктах. Завжди. Зрештою, ви зрозумієте, що така людина просто паразитує на вас як на особистості.

Тип третій. Чоловік, який втікає

Щоб втекти від проблем, йому не обов’язково навіть сходити з місця, він просто абстрагується від вас і ваших слів. Він ніколи вас не почує, тому одна й та сама конфліктна ситуація буде повторюватися нескінченно, доки ви не наважитесь розірвати стосунки. При цьому такий чоловік буде щиро здивований, адже він «і слова кривого не сказав».

Тип четвертий. Надто емоційний

Емоції, особливо негативні, його просто переповнюють. У конфліктних ситуаціях він не проявляє агресії, але може впасти в справжню істерику. Він драматизує практично будь-яку ситуацію і може навіть плакати чи, гірше того, ридати. Такий чоловік намагається викликати ваше співчуття, і якщо йому це вдається, він може маніпулювати вами. Такі стосунки виснажують обох партнерів.

П’ятий тип. Він більше так не буде

Він завжди визнає свою провину, готовий просити вибачення, навіть якщо не розуміє, в чому завинив, але ніколи не переймається суттю конфлікту. Його вибачення і каяття нещирі, він таким чином просто уникає розвитку конфліктної ситуації. Оскільки такий чоловік ніколи не вислуховує жінку і навіть не намагається зрозуміти суть проблеми, він повторює одні й ті самі помилки, кожного разу обіцяючи більше цього не робити. Це буде повторюватись доти, поки ви не зрозумієте, що його вибачення нічого не варті.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!