Створи анкету
або увійди через
Психологія

Психологічні причини зради

8 жовтня 2013, о 21:50

Зрада – це напевне одна з найбільш неприємних речей, що може статися у стосунках двох людей. З цим постійно стикаються чимало закоханих та подружній пар, що може навіть призвести до розриву стосунків. Зраду партнера дуже нелегко пережити, адже для цього в першу чергу потрібно зрозуміти причини, які часто навіть складно побачити. Відчуття зрадженості провокує виникнення маси негативних та навіть хворобливих емоцій, воно пригнічує людину і може призвести до серйозної депресії. В такий момент дуже складно, а часом – неможливо, мислити тверезо, але це – саме те, що потрібно, щоб пережити цю ситуацію. Після зради розірвати будь-які відносини здається єдиним правильним рішенням, проте психологи радять не поспішати, а зачекати, доки уляжеться перша буря емоцій.

Для зрадженого партнера часто єдиним способом вберегти почуття власної гідності – розібратися в причинах зради коханої людини. Їх може бути декілька:

  1. Почуття згасли.Через те, що один з партнерів вже не відчуває потягу до своєї половинки, він прагне до новизни почуттів з іншою людиною. У цій ситуації зрадник не бажає скривдити свого партнера чи завдати йому болю, просто він відчуває емоційну порожнечу. В даному випадку обом з пари потрібно припинити сприймати одне одного «як належне», а спробувати відновити романтику у стосунках.
  2. Проблема у самому зраднику. Психологічно людина не здатна до моногамії – постійно бути лише з одним партнером. Такі люди за допомогою частої зміни сексуальних партнерів намагаються самоствердитися, позбутися почуття невпевненості в собі. Дану проблему допоможе вирішити фахівець-психолог, але лише у тому разі, коли людина дійсно бажає змінитися.
  3. Кохання. Зрада, яка пояснюється закоханістю у іншу людину, стає кінцем стосунків. Якщо є кохання до однієї людини, з іншою його бути просто не може, тому продовжувати такі відносини немає жодного сенсу.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!