Створи анкету
або увійди через
Психологія

Про що не питають у жінок при знайомстві?

28 червня 2013, о 14:13

Про що не питають у жінок при знайомстві?

Ти часто знайомишся з представницями прекрасної статі, але вони, чомусь, не бажають продовжувати спілкування? Можливо ти, як і багато чоловіків, намагаєшся поговори з жінкою на теми, які їй неприємні. Ти можеш навіть не усвідомлювати, в чому саме полягає твоя помилка, тому давай проаналізуємо разом твої запитання, які і є причиною невдач. Ось невеличка збірка найбільш розповсюджених чоловічих запитань, які не варто задавати малознайомій жінці.

  1. «Чому така симпатична жінка досі не знайшла собі чоловіка?» Цим запитанням ти примушуєш співрозмовницю оправдовуватись, хоча, можливо, просто хотів зробити комплімент і дізнатися, чи вільна твоя нова пасія. Попробуй перефразувати своє запитання, на кшталт: «Чи знайдеться в серці такої прекрасної дами місце для мене?».
  2. «Ти не пробувала змінити зачіску/схуднути/зайнятися спортом/змінити стиль одягу?» Думаю, тут все зрозуміло. Під час перших розмов ти просто не маєш право вказувати на недоліки у зовнішньому вигляді своєї нової знайомої. Спробуй інакше: «Яким спортом ти займаєшся?», «Хоті в би я помилуватися тобою у вишуканому платті?», «Це твій природний колір волосся?» тощо.
  3. «Чому ти порвала стосунки зі своїм колишнім?» Ти – абсолютно нова сторінка в її житті, тому не маєш жодним чином асоціюватися з її попередніми стосунками, оскільки вони, вірогідно, були не досить вдалими. Якщо все ж хочеш зачепити цю тему, скажи щось на кшталт «Мені шкода твого колишнього чоловіка/хлопця, адже він не зміг втримати таку жінку!»
  4. «Ти не бажаєш зайнятися сексом зі мною?» Жінки рідко про сексуальний потяг говорять відверто, але вони вміють подавати сигнали, які ти обов’язково витлумачиш правильно (це в тобі закладено на рівні інстинкту). Якщо бажаєш дізнатися, чи ти їй цікавий, у слушний момент жартівливо спитай: «Я ж гарячий сексуальний парубок, чи не так?»
  5. «Скільки залицяльників у тебе зараз?» Таке питання нерідкість на під час спілкування на сайті знайомств. Як би тобі не було цікаво, зі скількома людьми жінка спілкується одночасно, питати про це не в твоїх інтересах. Таке питання видає твою невпевненість у власних силах і отримує лише одну логічну відповідь: «Це тебе не стосується!»
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!