Створи анкету
або увійди через
Психологія

Помилки чоловіків у стосунках

6 січня 2014, о 19:08

Помилки чоловіків у стосунках

Чимало чоловіків не раз замислювалися над тим, чому вони не користуються успіхом у жінок. Здається, все гаразд: і зовнішність, і манери, і достаток, але популярності серед представниць протилежної статі це, чомусь, не додає. Виявляється, привабливість чоловіка виміряється не лише об’єктивними факторами. Справа в тому, що жінки далеко не завжди раціонально оцінюю оточуючих людей, спираючись у своїх судженнях на емоційні враження. Тому представникам сильної статі, виробляючи свій образ та лінію поведінки, необхідно також враховувати, які емоції він викликає не лише під час першого знайомства, але впродовж спілкування. Виходячи з цього, ми узагальнили помилки, яких найчастіше припускаються чоловіки у стосунках з жінками:

1. Перегравати у «хорошого хлопця».

Щоб чоловік став привабливим для жінок, вони повинні відчувати у ньому внутрішню силу та міць. Але цього не може бути у надто піддатливому і перебільшено м’якому хлопцеві. Чоловік повинен «співпрацювати» з жінкою, але не піддаватися їй в усьому, сподіваючись, що кохана оцінить поведінку хорошого та слухняного хлопчика.

2. Кохати – не зобов’язання.

І не намагайтеся переконати жінку в протилежному. Якщо людина до вас абсолютно байдужа, то не можливо змусити її змінити своє ставлення. Благати, вимагати, переслідувати – не найкращий спосіб стати привабливим для об’єкта бажання. Якщо жінка вас не кохає та не хоче бути поруч – це її право та вибір, який необхідно поважати.

3. Поспіх у стосунках.

Відносини з жінкою мають розвиватися поступово, переходячи від одного етапу до наступного. Навіть якщо вже після першого побачення впевнені, що нова знайома і є «та єдина», не варто відразу ж приголомшувати її цією новиною. Не пришвидшуйте події – це може змусити кохану хибно сприйняти ваші наміри.

4. Невпевненість у власних діях.

Чоловік не повинен шукати підтримки в жінки та її схвалення у всіх своїх діях. Він має вміти приймати розсудливі та правильні рішення та бути впевненим у кінцевій меті. Постійна зміна лінії поведінки та пріоритетів видає невпевненість та невизначеність.

5. Намагатися приймати рішення за жінку.

Кожна жінка, незалежно від поведінки та складу характеру, є самостійною людиною, яка сама здатна вирішити, що для неї найкраще. Чоловік, який відчуває відповідальність за долу своєї другої половинки, часто не лишає їй можливості керувати власним життям. Щоб цього не сталося, пам’ятайте, що ваше бачення вирішення тієї чи іншої ситуації, яке стосується лише коханої чи вас обох, мають носити рекомендаційний, а не наказовий характер.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!