Створи анкету
або увійди через
Психологія

Полігамія VS Моногамія

28 червня 2013, о 14:21

Полігамія VS Моногамія Бути моногамним – значить бути однолюбом, присвячувати себе одній коханій людині, а не розпорошувати почуття. Моногамія породила інститут шлюбу і вважається найвищим проявом кохання. Прийнято вважати, що від природи жінки моногамні, а чоловіки – полігамні, тобто такі, яким властиво мати одразу кілька сексуальних партнерів, і відмовитись від цього представник сильної статі може лише в ім’я справжнього кохання. Проте нещодавно дослідники-сексологи виявили, що жінки та чоловіки однаково схильні до полігамії на фізіологічному рівні, і природою в жодній людині не закладений інстинкт подружньої вірності. Більше того, щоб задовольнити свої фізіологічні потреби, майже чверті жінок на землі не вистачає лише одного статевого партнера, і особливо гостро вони це відчувають в 30-40 років. Саме в такому віці сексуальність жінки найсильніше проявляє себе, тому їй важко лишатися моногамною.

Чому ж тоді взагалі існує таке поняття, як моногамія, якщо воно не властиве і неприродне для всіх представників людського роду? Справа у високо розвинутій психіці людини. Ви, напевно, погодитесь, що від інших тварин на відрізняє не тільки зовнішній вигляд, але й розум і тонка душевна організація. Саме це робить нас людьми. На рівні свідомості більшість чоловіків і жінок визнають, що практикувати неперебірливі статеві зв’язки не є правильним, а також може нести загрозу здоров’ю. Жінкам властиво більше перейматися питаннями здоров’я та моральності, до того ж, вони схильні до утворення сильних емоційних зв’язків з партнером. Тому жінці легше залишатися моногамною – це її зона комфорту.

А от чоловіком, як і в первісні часи, часто оволодіває інстинкт продовження роду, і його полігамія буде процвітати, доки він не зосередиться на одній конкретній жінці. Чоловіки також здатні до глибокої емоційної прив’язаності, хоч і в меншій мірі, аніж представниці слабкої статі. Проте, полігамність чоловіка далеко не завжди є інстинктивною. Це може бути його свідомий вибір. Часто велика кількість сексуальних зв’язків з різними партнерами говорить про емоційну незрілість чоловіка, яка може бути цілком зрозумілою, коли йдеться про двадцятирічного парубка, але є тривожним сигналом по відношенню до вдвічі старшого чоловіка. Якщо мужчина до сорока-п’ятидесяти років лишається абсолютно полігамним і не може зупинити свій вибір на певній жінці – це свідчення серйозних психологічних проблем, які призводять до нервозності, підвищеної збудливості, психічної нестабільності, нервових зривів та глибоких депресій.

Тому ми бажаємо всім відвідувачами нашого сайту знайомств знайти свою ідеальну моногамну пару!

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!