Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Психологія

Окуляри роблять жінок сексуальнішими

26 серпня 2013, о 00:03

Англійські психологи та соціологи провели ряд експериментів та соціологічних досліджень, митою яких було виявлення різниці між ставленням до жінок в окулярах та до тих, хто їх не носить. В ході досліджень вчені отримали досить неочікувані дані.

Було встановлено, що жінки у окулярах виглядають старшими за свій справжній вік в середньому на 3,3 роки. Таке сприйняття стосується жінок віком до сорока п’яти років, а от старшим представницям жіночої статі, на думку опитаних, окуляри додають до віку приблизно п’ять років.

Для проведення основного етапу дослідження вчені зібрали досить численну команду з добровольців обох статей, різного віку, роду діяльності та соціального статусу. Щоб дізнатися, чи впливає наявність аксесуарів на перше враження про людину, добровольці переглядали фото жінок у окулярах та без них. Окрім того, що жінки в окулярах мають дещо старший вигляд, вдалося виявити, що значна частина респондентів оцінює їх зовнішність як зухвалу.

Також чимало опитаних чоловіків вказали, що окуляри додають молодим жінкам сексуальності, цю ж думку підтримали і деякі представниці слабкої статі.

На авторитетну думку доктора Вілсона, який керував дослідженням, результати проведеної його командою роботи можуть бути корисними та цікавими громадськості в тому плані, що дозволяють краще зрозуміти як люди сприймають незнайомців, яких бачать вперше. Також важливим є те, що перше враження сильно впливає на загальну думку про людину. Проте слід зазначити, що наявність такого аксесуару як окуляри може викликати протилежні реакції: все залежить від того, наскільки вдало підібрана оправа та чи личить вона жінці. До речі, більшість опитаних чоловіків негативно поставилися до фото жінок у темних сонцезахисних окулярах, крізь скельця яких не видно очей.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
322222
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!