Створи анкету
або увійди через
Психологія

Окуляри роблять жінок сексуальнішими

26 серпня 2013, о 00:03

Англійські психологи та соціологи провели ряд експериментів та соціологічних досліджень, митою яких було виявлення різниці між ставленням до жінок в окулярах та до тих, хто їх не носить. В ході досліджень вчені отримали досить неочікувані дані.

Було встановлено, що жінки у окулярах виглядають старшими за свій справжній вік в середньому на 3,3 роки. Таке сприйняття стосується жінок віком до сорока п’яти років, а от старшим представницям жіночої статі, на думку опитаних, окуляри додають до віку приблизно п’ять років.

Для проведення основного етапу дослідження вчені зібрали досить численну команду з добровольців обох статей, різного віку, роду діяльності та соціального статусу. Щоб дізнатися, чи впливає наявність аксесуарів на перше враження про людину, добровольці переглядали фото жінок у окулярах та без них. Окрім того, що жінки в окулярах мають дещо старший вигляд, вдалося виявити, що значна частина респондентів оцінює їх зовнішність як зухвалу.

Також чимало опитаних чоловіків вказали, що окуляри додають молодим жінкам сексуальності, цю ж думку підтримали і деякі представниці слабкої статі.

На авторитетну думку доктора Вілсона, який керував дослідженням, результати проведеної його командою роботи можуть бути корисними та цікавими громадськості в тому плані, що дозволяють краще зрозуміти як люди сприймають незнайомців, яких бачать вперше. Також важливим є те, що перше враження сильно впливає на загальну думку про людину. Проте слід зазначити, що наявність такого аксесуару як окуляри може викликати протилежні реакції: все залежить від того, наскільки вдало підібрана оправа та чи личить вона жінці. До речі, більшість опитаних чоловіків негативно поставилися до фото жінок у темних сонцезахисних окулярах, крізь скельця яких не видно очей.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!