Створи анкету
або увійди через
Психологія

Криза довіри: шукаємо причину

6 січня 2014, о 18:56

Криза довіри: шукаємо причину

Питання довіри рано чи пізно постає у відносинах кожної пари. Довіра не є «стандартною опцією» стосунків між двома людьми, а якщо йдеться про закоханих, почуття невпевненості та недовіри може викликати будь-яка дрібниця. Кохання робить нас психологічно залежними від його об’єкта, а сильні почуття змушують сприймати кохану людину як свою власність. Все це породжує страх втрати і ми починаємо контролювати життя іншої людини, а її супротив породжує недовіру. Цей процес проходить непомірно, адже ніхто свідомо не прагне перестати довіряти партнерові та переживати безліч пов’язаних з цим негативних емоцій. При чому кризу довіри однаково болісно переживають обидва партнери: той, у кого виникли підозри, і той, кого підозрюють. Щоб вирішити цю проблему, потрібно знайти та усунути їх першопричини, яких може бути одразу декілька:

1. Несвідома провокація.

Нерідко чоловіки і жінки як спосіб підігріти інтерес партнера до себе спеціально провокують ревнощі. Якщо робити це занадто часто або «перегнути палицю», ваш партнер перестане вірити в те, що ви здатні лише на легкий флірт з іншою людиною. Отже, пам’ятайте, що примусити ревнувати – це той спосіб привернути до себе увагу, який слід використовувати вкрай рідко.

2. Особливості характеру.

Є люди, які просто не здатні цілком довіряти іншим, навіть найближчим людям. Це може бути зумовлене особливостями виховання чи негативним життєвим досвідом. Щоб мати здорові довірливі стосунки, таким людям потрібно вчитися вірити, в чому може допомогти кваліфікований психолог чи спеціальні курси для пар.

3. Відсутність інформації.

Довіра, як її відсутність, рідко виникає нізвідки: вона повинна на чомусь базуватися. Довіряти людині ми починаємо тоді, коли розуміємо, що вона робить і для чого. Нам потрібно мати впевненість у відданості та чесності коханої людини. Тому, щоб не втратити довіру, треба просто розказувати партнерові про своє життя, турботи, думки і емоції.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!