Створи анкету
або увійди через
Психологія

Кандидат в чоловіки: як розпізнати серед оточення

19 травня 2013, о 02:43

Кандидат в чоловіки: як розпізнати серед оточення Ви красива і цікава дівчина, знаєте все про успішний шлюб і вмієте правильно спілкуватися з чоловіками. Але час іде, а приміряти весільну сукню вам так і не довелося. Немає навіть кандидата в чоловіки. Якщо у всіх місцях, де бувають чоловіки, ви вже побували, може, варто уважніше придивитися до свого оточення? Адже щастя іноді буває так близько! Як розпізнати потенційного чоловіка серед свого оточення:

1. Помітити чоловіка

Перше правило говорить: бачити чоловіка в кожному чоловікові зі свого оточення. Навіть якщо він постійно ремонтує ваш комп'ютер, кілька років сидить за сусіднім столом на роботі або давно лікує вашу сім'ю. Постарайтеся поважати будь-якого чоловіка. Так ви як мінімум розширите собі зону пошуку і дасте чоловікам шанс.

Щоб розвинути в собі якість дивитися на чоловіків як на чоловіків і поважати їх, спробуйте робити про себе комплімент кожному, кого ви зустрічаєте на шляху до магазину, на роботу, в лікарні і т.д. Кожному!

Головне - сформувати позитивне мислення і нарешті побачити чоловіків, що знаходяться навколо вас. З часом помітите, що ви почнете навіть більше посміхатися тим, на кого раніше і не дивилися. А хто знає, де ваша доля зустрінеться?

2. Дайте чоловікам можливість проявити себе

Якщо ви пильно вивчаєте своє оточення на предмет майбутнього чоловіка, ретельно стежите за зовнішністю. Чоловіки уникають дам, які «шукають» і привертають до себе занадто багато уваги.

Але є спосіб позбутися від біжучого рядка «У активному пошуку» на лобі. Спробуйте «зловити» той внутрішній стан, коли у вас вже хтось є. Ви спокійні, всім посміхаєтеся, всі здаються дуже милими, навіть ті, хто раніше відверто дратував, ви не намагаєтеся справити враження на оточуючих і ведете себе природно.

Цим ви не тільки привернете чоловіків навколо, а й допоможете розкрити свій інтерес тим, хто його приховував. Адже просто ваша посмішка може надихнути колегу-чоловіка принести вам цукерки до чаю. А іноді стосунки починаються саме з цього.

3. Звертайте увагу на всіх чоловіків

Самі непомітні чоловіки перетворюються на завидних женихів, коли поруч з ними справжня жінка. Приділіть особливу увагу тим чоловікам, які постійно перебувають поруч з вами і до яких ви встигли звикнути як до зручних меблів. Це може бути хорошим знаком вашої сумісності. Здатність перебувати поруч довгий час без резонансу з обох сторін означає, що у вас є енергетичний баланс і цілком можна йти далі в розвитку відносин.

4. Визначити первинну сумісність

Точно сказати, з ким нам буде добре, без особистого спілкування практично неможливо. Адже відносини - справа тонка. І навіть найрозумніша ЕОМ як у фільмі «Найчарівніша і найпривабливіша» вам цього не скаже. Але первинну сумісність визначити все ж можна. І найчастіше це сама потрібна і об'єктивна інформація.

Рекомендуємо вам в першу чергу перевіряти в чоловікові основні якості, на підставі яких ви зможете його поважати:

  • ставлення до всіх жінок і людей в цілому;
  • ставлення до грошей. Деякі психологи кажуть, що це - дзеркало будь-якої людини у відносинах. Як чоловік ставиться до грошей, так він ставиться до жінки;
  • відповідальність і серйозність;
  • інші якості, які ви цінуєте в чоловіках.

Отже, як визначити первинну сумісність, якщо ви...

Колеги

Робота - це якраз те саме місце, де варто позбутися від ярликів. Хоча це важко, адже кругом одні бухгалтери, дизайнери, продавці і водії. Заодно позбудьтеся від свого ярлика старшого асистента або ким ви працюєте.

Спілкуйтеся з чоловіками як жінка, тоді вам не доведеться пробиратися до них через робочі розмови. Також з легкістю зможете помітити, хто до вас небайдужий. Великий плюс кандидатів з роботи в тому, що на роботі багато практично живуть, а тому їх можна дізнатися з усіх боків.

Щоб визначити первинну сумісність вам потрібно озброїтися об'єктивністю. Подивіться на найяскравіші якості вашого колеги. Не завжди добре для вас, що його люблять інші. Точно так само, як не завжди погано відлюдництво в колективі. Наприклад, якщо він тримається окремо серед інших, не напише довідку заднім числом і не прикриє при запізненні, може просто означати, що людина дорожить роботою і дуже відповідально до неї ставиться.

А при такому ретельному розгляді справжній улюбленець колективу, який всім допоможе і всіх виручить, виявиться просто людиною без цілей, яка вже 10 років працює на одному місці і нічого не добився. Об'єктивно подивившись на людину, ви отримаєте список якостей, які будуть мати вагу в довгостроковій перспективі, а наскільки вам буде комфортно спілкуватися, ви з легкістю визначте при особистому спілкуванні (перерва, обід, спільний проект).

Сусіди

Найважче в наш час це, мабуть, познайомитися з сусідами. А для цього вам доведеться проявляти ініціативу - вигадувати приводи для розмови, зацікавлювати. Зате потім ви напевно зможете в ході чергового сусідського чаювання знайти відповіді на ваші питання. А поки шансів розпізнати, чи годиться сусід в чоловіки, мало.

Хіба що ви можете спостерігати, у скільки він зазвичай повертається додому, один чи з кимось, як і де він здійснює покупки. Можете дізнатися, який він господар, попросивши його про якусь допомогу по дому. А проникнувши на його територію, зробите масу висновків про нього, просто глянувши на квартиру.

Простіше познайомитися з тими сусідами, у кого є собака. Всі «собачники» моментально знайомляться за один-два вигулу своїх вихованців. Так що, якщо собака є у вас, і у симпатичного сусіда, повідець в руки і вперед на прогулянку.

Якщо у вас є машина - це ще один хороший спосіб спробувати познайомитися з сусідом. Паркуючись у дворі, не соромтеся попросити у сусіда допомоги, та хоч просто потримати двері гаража при сильному вітрі. Дякуйте за допомогу променистою усмішкою, спробуйте зробити комплімент йому і його машині, а там, може, і розмова зав'яжеться по дорозі до під'їзду.

Не соромтеся просити у сусіда допомоги в побутових справах. Один раз, попросивши у нього просто молоток, ви, можливо, відразу і дізнаєтеся, з ким він живе, чи готовий спілкуватися або, можливо, вже готовий бігти до вас і забивати цвяхи цілий день.

Однокласники

Чи давно ви були на шкільній чи університетської зустрічі? Сходіть! Якщо чергова зустріч не скоро, організуйте її самі. Під час всього одного вечора ви зможете з легкістю намітити, з ким би ви хотіли продовжити спілкування.

Зверніть увагу, хто виріс за минулі роки. Спостерігайте, як чоловіки розповідають про свою роботу, адже зазвичай саме це предмет гордості. Пускає чи він пил в очі директорської посадою або скаржиться на те, що роботи немає? А може, він просто спокійно сказав, що він рядовий менеджер?

Особливість таких зустрічей - це бажання справити враження один на одного, тому звертайте увагу на вчинки. Кращим кандидатом в чоловіки може бути не той, хто весь вечір щедро сипле компліментами і викликає таксі, а той, хто тихо підливає вам чай і особисто проводжає додому. До того ж, на таких зустрічах цілком доречні особисті питання і ви легко впізнаєте, хто одружений або тільки розлучився.

Знайомі

Сюди входять всі чоловіки, з якими ви зазвичай стикаєтеся у житті: у магазині, в банку, в школі танців, на курсах і т.п. І в кожному з них може критися ваш потенційний чоловік. Головне - через категоричні висновки і ярлики НЕ відмітати всіх, а розглядати ретельно кожного без винятку.

Адже часто найнепомітніший чоловік і є той, хто все життя працював, облаштовував будинок і розвивався, щоб одного дня запросити вас у своє життя. І знаєте, що найприємніше? Відкрившись всім чоловікам зі свого оточення, відмовившись від настрою «цей не той і той не цей», ви надихаєте їх самих йти до вас назустріч. А включивши спостережливість, ви не пропустите того самого, потрібного саме вам.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!