Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Психологія

Чоловічі ігри у стосунках

6 серпня 2013, о 00:18

Чоловічі ігри у стосунках Нерідко трапляється так, що на початку стосунків чоловік та жінка значно зближуються, але потім чоловік різко відсторонюється або взагалі зникає з поля зору без будь-яких пояснень. Для жінки така поведінка зовсім незрозуміла. Вона цілими вечорами гіпнотизує телефон та декілька разів на годину перевіряє електронну пошту. У цей момент чоловік намагається відшукати вразливі сторони жінки, щоб в результаті мати можливість контролювати стосунки. Це суто чоловіча гра, яка має на меті досягнення таких цілей:

  1. Чоловік таким чином стає більш бажаним для жінки. З цієї точки зору його політика абсолютно правильна, адже більшість людей цінують тільки те, що бояться втратити.
  2. У жінки є можливість та час усвідомити, наскільки цей конкретний чоловік їй потрібен. Вона розуміє, наскільки багато нюансів свого теперішнього та майбутнього життя встигла пов’язати з цією людиною. Це спосіб примусити жінку гостро відчути свою закоханість та зажадати її об’єкт.
  3. Він не з’явиться знову на горизонті жінки, доки вона сама не піде йому на зустріч. У такому разі він матиме можливість диктувати свої правила, з якими жінка неодмінно погодиться. Проти таких чоловічих ігор є своя протиотрута. Жінці достатньо усвідомити, що вона не зобов’язана чекати на його повідомлення чи дзвінок, оскільки є самостійною та самодостатньою людиною. Якщо чоловік бажає займатися своїми справами – він має на це повне право. Як і жінка має право розважатися, займатися собою, поїхати з міста на вихідні разом із друзями чи просто виключити телефон та вийти з Інтернету для того, щоб відпочити. До того ж, у той час, як чоловік грає у свої ігри, жінці ніхто не заважає знайомитися з новими цікавими людьми (здебільшого, чоловічої статі) на сайті знайомств.

Зрештою, чоловік, не дочекавшись потрібної йому реакції, сам прийде до жінки хоча б для того, щоб пересвідчитись, що вона про нього не забула. Від цього моменту і назавжди право контролю над власними почуттями належатиме тільки самій жінці.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
611154
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!