Створи анкету
або увійди через
Кохання

Якщо набридло сваритися

27 вересня 2013, о 20:26

Багато хто вважає, що сварки допомагають зберегти пристрасть у стосунках закоханих. Можливо, в цьому є доля правди, проте з часом постійні скандали набридають будь-кому. Якщо ви відчуваєте втому від сварок з коханою людиною, але не бажаєте з нею розлучатися, значить, настав час докласти всіх зусиль на покращення стосунків. Це набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Головне – правильно морально налаштуватися та чітко усвідомити, що вам дійсно необхідно змінити своє ставлення до партнера. Для початку, вам потрібно запам’ятати та навчитися дотримуватися десяти «заповідей» хороших стосунків:

  1. Забути про всі старі образи та не згадувати про них коханій людині.
  2. Не намагатися змінити та перевиховати партнера на свій лад.
  3. Вислуховувати та намагатися зрозуміти, проявляти більше розуміння.
  4. Не нападати та не відповідати образою на образу.
  5. Спілкуйтеся з партнером якомога більше і у різних ситуаціях.
  6. Поважайте себе та об’єкт свого кохання.
  7. Довіряйте та силуйтеся побороти ревнощі.
  8. Не намагайтеся обмежувати свободу партнера.
  9. Навчіться просити пробачення, якщо ви дійсно завинили.
  10. Не нехтуйте тілесною близькістю: від сексу до ніжних дотиків під час звичайної розмови.

При цьому не забувайте нагадувати собі, що ваша кохана людина не зобов’язана постійно бути поруч. Більше того, вона взагалі може зникнути з вашого життя, якщо ваші стосунки не вдовольнятимуть її. Якщо ж ваш партнер виступає ініціатором скандалу, просто ігноруйте такі провокації, намагаючись вберегти власну душевну рівновагу. Зрештою, вашому коханню набриднуть скандали з самим собою, а ваші правила гри будуть прийняті. Якщо ж вас щось не влаштовує, намагайтеся спокійно з’ясувати причини поведінки партнера та те, чи можливо щось змінити.

Зрештою, спокійні та розмірені відносини, сповнені кохання та взаєморозуміння, стануть для вас такою ж нормою, як донедавна були постійні сварки.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!