Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як знайти партнера для серйозних стосунків?

14 липня 2013, о 22:02

З чого починаються серйозні стосунки? Як повинен відбуватися пошук партнера для тривалих та глибоких відносин?

Напевне, у кожної людини настає момент у житті, коли нетривалі, проте емоційні та захоплюючі любовні романи більше не приносять задоволення. Тоді ж виникає потреба створити та налагодити серйозні відносини.

Розуміння ознак серйозності взаємин – річ індивідуальна: хтось визначає це тривалістю стосунків, для когось ознакою є регулярний секс, хтось вбачає серйозність у знайомстві з рідними або у спільному проживанні. Але ніхто не стане сперечатися з твердженням, що серйозні взаємини – це перш за все відносини, засновані на взаєморозумінні, спільності інтересів і цінностей, відчутті стабільності та надійності.

В цьому плані важливу роль відіграє вік. Якщо для молоді характерна необдумана рішучість, пристрасна закоханість, за якої вони повністю віддаються цьому почуттю, то у більш поміркованому віці люди починають шукати у взаєминах стабільність та того партнера, на якого можна покластися.

Варто зазначити, що факт подружнього життя не завжди символізує серйозні стосунки, хоча він і передбачає спільне проживання, побут та виховання дітей. Глибина та серйозність відносин починаються з любові, яка має бути щирою, взаємною та некорисливою. Коли є таке кохання, форма самих стосунків (побачення, спільне проживання чи сім’я) стає неважливою. Успіх відносин безпосередньо залежить від взаємності почуттів, вмінні поважати себе та партнера, бажанні бути разом і приділяти коханій людині більше уваги, ніж отримувати взамін.

Починаючи пошук серйозних стосунків, людина повинна бути психологічно готовою до них, та усвідомлювати, якими він/вона бачить свої взаємовідносини з коханою людиною. Потрібно бути готовим до того, що відносини – це не тільки райдужна феєрія почуттів, а й щоденна непроста робота. Маючи за мету знайти відповідного партнера, треба бути готовим до активного пошуку. Просте очікування тієї миті, коли вічне кохання саме постукає у двері, навряд чи призведе до чогось серйозного. Варто проаналізувати свої вимоги до партнера. Пошук буде більш успішним, якщо ви чітко уявляєте характер та особисті якості людини, яку шукаєте. В такому разі, вам допоможе сайт знайомств, де ви обираєте коло спілкування згідно з вашими критеріями щодо потенційного партнера.

При визначені вимог до майбутнього супутника життя, намагайтеся бути реалістом. Люди не ідеальні, тому терпимість до незначних недоліків коханої людини – це основа успіху стосунків. Визначте для себе, які не надто приємні для вас особисті якості ви можете легко пробачити партнеру, а з якими ви не зможете миритися.

У процесі пошуку важливим є позитивне мислення і переконання у тому, що у вас все вийде. Починати кожне нове знайомство потрібно з оптимізмом і насолоджуватися спілкуванням з цікавою особистістю. Не нав’язуйте співрозмовнику ідею серйозних стосунків з перших митей розмови, а просто дайте процесу формування відносин йти природним шляхом. Це вбереже вас від розчарувань.

Гармонійні серйозні стосунки – це взаємовідносини, які нас надихають, змушують рости і розвиватися, ставати кращою людиною у всіх аспектах. Можливо, саме вам вдасться стати тією жінкою або тим чоловіком, який зможе допомогти своєму партнеру розкрити всі таланти і досягти успіху в житті. І це буде взаємно.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!