Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як жінкам вдається маніпулювати чоловіками?

26 серпня 2013, о 19:22

Якщо ти виконуєш всі її забаганки, навіть найабсурдніші, незалежно від власного бажання, значить ти вже на гачку. Будь-яка жінка знає, як правильно маніпулювати чоловіком – це вміння представниці слабкої статі вбирають з молоком матері. І хоча кожна жінка вміє віднайти індивідуальний «підхід» до свого обранця, можна виділити декілька найбільш розповсюджених прийомів жіночою маніпуляції у стосунках:

  1. Пристрасть. Ти слухняно закриваєш очі на всі її витівки, навіть якщо для тебе вони мають неприємні наслідки, аби знову побачити пристрасть у її очах. Жіноча сексуальність – це головний інструмент для маніпуляції чоловіками, який робить їх абсолютно безпомічними. Якщо ти навіть не встигаєш відкрити рота для того, щоб виказати своє невдоволення, як його закривають пристрасним поцілунком – можеш бути впевненим, що тобою вміло маніпулюють.
  2. Ані слова. Ти навіть не можеш зрозуміти, коли і за що саме вона на тебе образилась. Бо вона просто відмовчується, а на всі питання відповідає, що нічого не сталося. Так воно, напевне, і є, якщо ти не пригадав жодної своєї провини. Проте ти вже ладен піти на все, тільки би вона знову почала з тобою говорити, а їй лише цього й треба.
  3. Плач і сльози. Якщо чоловік дійсно закоханий, він не може витримати навіть вигляду сліз коханої. Не кажучи вже про те, що з ним відбувається, якщо причиною страждань жінки є він сам. Навряд чи твоя половинка вміє плакати «на замовлення», а от насупитися, видаватися сумною – будь ласка. Що ти ладен зробити, щоб більше не бачити сумний вираз на її обличчі? Все? От і чудово, значить прийом маніпуляції пройшов як і планувалося.
  4. Сварки та скандали. Один з найбільш дієвих методів маніпулювання, до якого, на щастя, жінки вдаються не надто часто. Скандалити представниці прекрасної статі вміють віртуозно: ти ніколи не переговориш свою кохану та зрештою сам заплутаєшся у власних аргументах. У такій сварці останнє слово, зазвичай, лишається за жінкою, а ти, вже добряче виснажений, погоджуєшся на все, аби тебе залишили у спокої.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!