Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як зберегти нові стосунки?

27 вересня 2013, о 20:52

Людям властиво помилятися, особливо, у відносинах з іншими людьми. А якщо йдеться про вибудовування романтичних стосунків, то тут ми помиляємося у рази частіше, оскільки нами керують бурхливі почуття і ми втрачаємо здатність тверезо оцінювати ситуацію. Найбільше дурниць ми робимо тоді, коли на нашому горизонті з’являється людина, яку так хочеться назвати своїм ідеалом. Ми бажаємо виглядати в очах об’єкту свого захоплення не менш ідеальними, і від цього моменту може початися стежина помилок, яка точно не приведе до «жили довго та щасливо…»

Є помилки, яких припускаються чимало людей, розпочинаючи нові стосунки. Ось найбільш розповсюджені з них:

  1. Намагатися показати себе іншою людиною. Ми оцінюємо смаки та побажання нового партнера та з усіх сил намагаємося відповідати його уявленням про ідеал. Але постійно грати чужу роль – це робота виснажлива та невдячна. Зрештою, коли захочеться просто побути собою, це буде сприйнято партнером як лицемірство.
  2. Починати брехати для того, щоб видаватися кращою людиною. Якщо ви плануєте зав’язати зі своєю пасією тривалі та довірливі стосунки, не слід починати їх з брехні. Це не тільки поганий старт з точки зору моральності, а й постійні переживання, що все таємне стане явним. Якщо новий партнер бодай раз спіймає вас на відвертій брехні, він більше ніколи не зможе вам довіряти, і це стане початком кінця ваших стосунків.
  3. Форсувати події. Потрібно навчитися повною мірою насолоджуватися кожним етапом романтичних стосунків. Навіть якщо для себе ви вже все вирішили і можете навіть уявити спільну старість з вашим новим кохання, то не варто це озвучувати партнерові. Можливо, у вашої коханої людини процес адаптації до нових реалій життя та вимірів стосунків проходить не так швидко.
  4. Готовність терпіти будь-яку поведінку. Нові стосунки, якими б чудовими вони не здавалися, не варті того, щоб нехтувати власними інтересами і принципами та закривати очі на неприпустиму поведінку партнера.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!