Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Кохання

Як закохати в себе жінку?

15 вересня 2013, о 18:56

yak-zakokhaty-v-sebe-zhinku

Ви ніколи не замислювалися, чому деякі чоловіки закохують у себе ледь не кожну жінку, з якою і півгодини не проговорили? Ясно, що про справжнє глибоке почуття не йдеться, але щира симпатія і мрійливо-захоплений погляд жінок таким чоловікам забезпечені. Хтось скаже, що це природний магнетизм, або ж доведені до досконалості таємничі прийоми пікапу, проте справити подібне враження на будь-яку жінку може ледь не кожен чоловік. Можливо деяким, щоб закохати в себе дівчину, знадобиться трохи більше часу, аніж півгодини, але починати потрібно з трьох засадничих принципів поведінки. У них, між іншим, немає нічого дивного і більшість читачів не сприйме їх як деяке «одкровення», але менш важливими ці принципи не стануть. На перший погляд, все дуже просто: щирість, впевненість та гнучкість.

Щирість. Вона здатна роззброїти будь-якого опонента та завоювати прихильність ворога, а ще, саме щирість змусить жінку стати відкритою до спілкування та зацікавитися чоловіком. Загадковий чоловік цікавий до того моменту, доки його загадковість не починає відверто дратувати. Просто будь-яка жінка на інтуїтивному рівні відчуває, коли від неї щось приховують, що ще гірше – у таких таємницях більшість представниць слабкої статі вбачають небезпеку для себе. Щирий чоловік здатен відверто сказати, хто він є і чим живе. Він відверто покаже жінці, що зацікавлений у ній, а не стане плести складні тенета з прозорих натяків, вважаючи, що його пасія стане чекати, доки він дозріє. У чоловіків взагалі погано виходить натякати, оскільки це суто жіноча територія, тому прямолінійність – чоловічий козир.

Впевненість. Вона має бути в усьому: у жестах, діях, словах, але головне – впевненість у собі. Жінці не потрібен поруч чоловік, який невпевнений у своїх бажаннях та цілях. Якщо чоловік почав розмову, він має бути впевнений в тому, що йому є що сказати. Якщо він подав жінці руку, ця рука має впевнено підтримувати, а не сором’язливо тремтіти. Для жінки нерішучі та невпевнені хлопчики – це лише приємний спогад юності. Чоловік же має випромінювати спокійну впевненість, щоб всі навколо переконувалися: він знає, що він робить і будь-яка його дія є правильною.

Гнучкість. Це не шлях під жіночі підбори, а спосіб правильно реагувати на будь-які ситуації. Кожна жінка – особистість, яка має своє уявлення про ідеальну чоловічу поведінку. Тому не слід доказувати жінці, що їй повинні подобатися червоні троянди, тому що від них мліють всі інші знайомі тієї ж статі. Гнучкість полягає в тому, щоб вміти поступатися деякими своїми переконаннями та бажаннями, якщо це принципово для жінки. Наприклад, чоловік збирається замовити пиво, а його супутниця негативно висловлюється стосовно алкоголю. У цьому випадку чоловікові краще відмовитися від пива: жінка неодмінно оцінить таку жертву.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
666766
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!