Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як закохати в себе жінку?

15 вересня 2013, о 18:56

yak-zakokhaty-v-sebe-zhinku

Ви ніколи не замислювалися, чому деякі чоловіки закохують у себе ледь не кожну жінку, з якою і півгодини не проговорили? Ясно, що про справжнє глибоке почуття не йдеться, але щира симпатія і мрійливо-захоплений погляд жінок таким чоловікам забезпечені. Хтось скаже, що це природний магнетизм, або ж доведені до досконалості таємничі прийоми пікапу, проте справити подібне враження на будь-яку жінку може ледь не кожен чоловік. Можливо деяким, щоб закохати в себе дівчину, знадобиться трохи більше часу, аніж півгодини, але починати потрібно з трьох засадничих принципів поведінки. У них, між іншим, немає нічого дивного і більшість читачів не сприйме їх як деяке «одкровення», але менш важливими ці принципи не стануть. На перший погляд, все дуже просто: щирість, впевненість та гнучкість.

Щирість. Вона здатна роззброїти будь-якого опонента та завоювати прихильність ворога, а ще, саме щирість змусить жінку стати відкритою до спілкування та зацікавитися чоловіком. Загадковий чоловік цікавий до того моменту, доки його загадковість не починає відверто дратувати. Просто будь-яка жінка на інтуїтивному рівні відчуває, коли від неї щось приховують, що ще гірше – у таких таємницях більшість представниць слабкої статі вбачають небезпеку для себе. Щирий чоловік здатен відверто сказати, хто він є і чим живе. Він відверто покаже жінці, що зацікавлений у ній, а не стане плести складні тенета з прозорих натяків, вважаючи, що його пасія стане чекати, доки він дозріє. У чоловіків взагалі погано виходить натякати, оскільки це суто жіноча територія, тому прямолінійність – чоловічий козир.

Впевненість. Вона має бути в усьому: у жестах, діях, словах, але головне – впевненість у собі. Жінці не потрібен поруч чоловік, який невпевнений у своїх бажаннях та цілях. Якщо чоловік почав розмову, він має бути впевнений в тому, що йому є що сказати. Якщо він подав жінці руку, ця рука має впевнено підтримувати, а не сором’язливо тремтіти. Для жінки нерішучі та невпевнені хлопчики – це лише приємний спогад юності. Чоловік же має випромінювати спокійну впевненість, щоб всі навколо переконувалися: він знає, що він робить і будь-яка його дія є правильною.

Гнучкість. Це не шлях під жіночі підбори, а спосіб правильно реагувати на будь-які ситуації. Кожна жінка – особистість, яка має своє уявлення про ідеальну чоловічу поведінку. Тому не слід доказувати жінці, що їй повинні подобатися червоні троянди, тому що від них мліють всі інші знайомі тієї ж статі. Гнучкість полягає в тому, щоб вміти поступатися деякими своїми переконаннями та бажаннями, якщо це принципово для жінки. Наприклад, чоловік збирається замовити пиво, а його супутниця негативно висловлюється стосовно алкоголю. У цьому випадку чоловікові краще відмовитися від пива: жінка неодмінно оцінить таку жертву.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!