Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як стати поганцем?

8 жовтня 2013, о 22:13

Є категорія жінок, які люблять «поганих» хлопців, котрі нехтують багатьма правилами поведінки, в тому числі, і у стосунках з протилежною статтю. В цих чоловіках представниці слабкої статі вбачають втілення справжньої мужності та сили. Чи варто казати, що таких обранців шукають для себе лише закомплексовані, незрілі дами з заниженою самооцінкою? Якщо ви саме той чоловік, який вирішив розпочати стосунки з такою жінкою, вам доведеться хоча б перший час притримуватися наступних правил поведінки:

  1. Нехтуйте її бажаннями та капризами. В даній ситуації слово жінки не тільки не є законом, але й можна сприймати як керівництво до протилежної дії. Тобто, якщо вона хоче піти в кіно, поведіть її в цирк. Якщо вона каже, що не їсть після шести – не страшно, йдіть ввечері у піцерію та в неї на очах з’їжте апетитну піцу.
  2. Не проявляйте ознак турботливого ставлення. Якщо вона каже, що змерзла, запропонуйте їй пострибати на місці. І обов’язково влаштуйте тривалу пішу прогулянку містом, як тільки вона вдягне взяття на високих підборах. Не допомагайте їй вийти з автомобіля та не відчиняйте перед нею двері в кафе. Ні в якому разі не пропонуйте заплатити за неї після вечері в ресторані.
  3. Провокуйте ревнощі. Відверто фліртуйте з офіціантками та продавщицями. Довго та зацікавлено розмовляйте з якоюсь подругою по телефону в її присутності. Коментуйте привабливість зовнішності актрис у фільмах та моделей на рекламах.
  4. Не виявляйте інтересу. Не потрібно цікавитися її життям, турботами та радісними подіями, що з нею стаються. Ні в якому разі не вітайте її на День святого Валентина чи Восьме березня. Телефонуючи до неї, не питайте, чи вона зайнята і чи має можливість говорити з вами у даний момент. Та робіть вигляд, що не пам’ятаєте, як звуть її подруг чи кота.

Скоріш за все, дуже скоро вашій дівчині просто набридне таке ставлення і вона влаштує грандіозний скандал. Пообіцяйте їй змінитися (тільки заради неї, звісно ж) і продовжуйте будувати стосунки, але тепер вже ніжні та романтичні. Якщо ж ваша ганебна поведінка не справила очікуваного враження і ваша пасія досі дивиться на вас очима, повними захоплення, то такі стосунки не мають шансу на нормальне продовження.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!