Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як складаються стосунки, якщо чоловік молодший?

23 вересня 2013, о 21:43

Останнім часом спостерігається тенденція утворення великої кількості пар, у яких жінка старша, часом набагато, за свого партнера. Психологи це явище пояснюють переходом західного світу від суто патріархального до суспільства, яке сповідує принципи статевої рівності. Таким чином, чоловік вже не зобов’язаний головувати у відносинах з протилежною статтю, а значить – може допустити наявність більшого життєвого досвіду у своєї другої половини. Проте такі стосунки не завжди розвиваються вдало, на що є цілий ряд причин. Так, різниця у віці в 3-5 років може бути непомітною, але стосунки будуть набагато складнішими, коли йдеться про більш суттєву розбіжність, наприклад, у 10-15 років.

 

Багато залежить від віку чоловіка. Молоді парубки у віці 18-20 років схильні розвивати стосунки з жінками тридцяти і більше років. У таких партнерах вони підсвідомо шукають материнську опіку. Крім того, для молодих чоловіків відносини зі старшою жінкою можуть бути способом самоствердитися. Такі пари зазвичай недовговічні, а їх стосунки вкрай рідко призводять до утворення справжньої сім’ї.

 

Інакше відносини можуть скластися у жінки 35 і більше років з парубком, який на 10 років молодший. Такий чоловік вже досяг певних успіхів у житті та сформував для себе певні життєві цінності. Його цікавлять дорослі та зрілі стосунки з жінкою, яка не має завищених очікувань та є самодостатньою. Після 35 років чоловік уже не так гостро відчуває різницю в віці зі старшою жінкою. Навпаки, йому набагато більше імпонує світосприйняття старших жінок, порівняно з молодшими. Тому пари, де жінка старша, але чоловік також вже має значний життєвий досвід, мають найбільше шансів на міцний та довговічний шлюб. При цьому дружина може цілковито покластися на чоловіка, який не вимагає від неї домінування.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!