Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як розпочати знайомство з дівчиною на сайті знайомств?

8 серпня 2013, о 00:02

Як розпочати знайомство з дівчиною на сайті знайомств? Чоловіки, знайомлячись в Інтернеті з представницями жіночої статі, часто не знають з чого розпочати розмову так, щоб зацікавити нову знайому у своїй персоні. Звичайне «Як справи?» забудеться відразу після прочитання, чого не можна допустити, якщо ви розраховуєте на більш тривале спілкування. Чоловік, який приверне увагу дівчини, має вирізнятися з-поміж всіх інших. Все дуже просто: якщо ви бажаєте познайомитися з цієї жінкою, значить вона приваблива, а відтак – ви не єдиний її залицяльник. А для того, щоб стати «тим єдиним», потрібно навчитися нестандартно мислити та докласти деяких зусиль.

Те, чого точно не варто писати:

  • короткі стандартні фрази, на кшталт: «Ти кльова!», «Мені подобаються твої очі» і т.д.;
  • уникай заїжджених запитань, типу: «Яка музика тобі подобається?», «На якій спеціальності вчишся?», «Чим займаєшся?»;
  • грубі натяки та прямі пропозиції сексуального характеру знаходяться під особливо жорстким табу.

Таких шаблонів спілкування на сайті знайомств можна уникнути, якщо заздалегідь підготуватися:

  1. Вивчи анкету дівчини, дізнайся, чим вона цікавиться та що їй до вподоби.
  2. Якщо в анкеті на сайті знайомств ти не знайшов цінної інформації, перечитай записи у її онлайн-щоденнику: які теми вона піднімає, у якому стилі пише – тебе цікавлять будь-які дрібниці, тому читай уважно.
  3. Якщо щоденник також не дав тобі необхідної підказки, відштовхуйся від тієї інформації, яка є достовірною, наприклад, місце проживання дівчини. Поцікався, що є незвичайного у її місті, та почни розмову з питання до неї як до експерта в цій сфері.
  4. Зверни увагу на статус, який дівчина написала як послання до всіх і вся. Якщо він написаний з гумором, можеш почати розмову з жарту, а якщо її статус сповнений романтики, прояви себе як галантний кавалер.
  5. Якщо ти вже написав дівчині, а вона не відповідає чи відповідає з великими затримками, не варто закидати її повідомленнями, які видають твою нетерплячість.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!