Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Кохання

Як розпочати знайомство з дівчиною на сайті знайомств?

8 серпня 2013, о 00:02

Як розпочати знайомство з дівчиною на сайті знайомств? Чоловіки, знайомлячись в Інтернеті з представницями жіночої статі, часто не знають з чого розпочати розмову так, щоб зацікавити нову знайому у своїй персоні. Звичайне «Як справи?» забудеться відразу після прочитання, чого не можна допустити, якщо ви розраховуєте на більш тривале спілкування. Чоловік, який приверне увагу дівчини, має вирізнятися з-поміж всіх інших. Все дуже просто: якщо ви бажаєте познайомитися з цієї жінкою, значить вона приваблива, а відтак – ви не єдиний її залицяльник. А для того, щоб стати «тим єдиним», потрібно навчитися нестандартно мислити та докласти деяких зусиль.

Те, чого точно не варто писати:

  • короткі стандартні фрази, на кшталт: «Ти кльова!», «Мені подобаються твої очі» і т.д.;
  • уникай заїжджених запитань, типу: «Яка музика тобі подобається?», «На якій спеціальності вчишся?», «Чим займаєшся?»;
  • грубі натяки та прямі пропозиції сексуального характеру знаходяться під особливо жорстким табу.

Таких шаблонів спілкування на сайті знайомств можна уникнути, якщо заздалегідь підготуватися:

  1. Вивчи анкету дівчини, дізнайся, чим вона цікавиться та що їй до вподоби.
  2. Якщо в анкеті на сайті знайомств ти не знайшов цінної інформації, перечитай записи у її онлайн-щоденнику: які теми вона піднімає, у якому стилі пише – тебе цікавлять будь-які дрібниці, тому читай уважно.
  3. Якщо щоденник також не дав тобі необхідної підказки, відштовхуйся від тієї інформації, яка є достовірною, наприклад, місце проживання дівчини. Поцікався, що є незвичайного у її місті, та почни розмову з питання до неї як до експерта в цій сфері.
  4. Зверни увагу на статус, який дівчина написала як послання до всіх і вся. Якщо він написаний з гумором, можеш почати розмову з жарту, а якщо її статус сповнений романтики, прояви себе як галантний кавалер.
  5. Якщо ти вже написав дівчині, а вона не відповідає чи відповідає з великими затримками, не варто закидати її повідомленнями, які видають твою нетерплячість.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
711987
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!