Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як розпізнати справжнє кохання?

25 липня 2013, о 21:20

Любов буває різна, вона може мати вигляд швидкоплинного захоплення або глибокого та впевненого почуття на все життя. Часто за справжнє кохання ми приймаємо почуття, які не зовсім з ним пов’язані. Наприклад, шалену пристрасть, не підкріплену почуттями або відчуття відповідальності за долю іншої людини, підкріплене скоріше почуттям провини або звичкою, ніж реальною любов’ю. Тож, відкритим залишається питання про те, як розпізнати щире та взаємне кохання? Для цього варто керуватися кількома основними характеристиками, притаманними лише справжній здоровій любові:

  1. Кохання людям не приносить болі та страждань, закохані по-справжньому не відчувають себе спустошеними та пригніченими, а навпаки – вони сповнені сил та натхнення.
  2. Спеціально провокувати почуття ревнощів для того, щоб перевірити силу почуттів, може лише та людина, яка не є насправді закоханою.
  3. Людина, яка справді кохає, не буде вимагати від партнера доказів сили його почуттів, вимагати більшої любові до себе, ніж дає сама.
  4. Справжнє кохання характеризується рівністю сторін, тобто жоден з партнерів не відчуває себе «нижчим» за іншого. У здорових стосунках, заснованих на любові, діє політика рівноправ’я.
  5. У закоханою людини не виникає бажання щось змінити у об’єкті своєї любові: вона бачить кохану людину як певний ідеал навіть з усіма її/його недоліками.
  6. Закохані люди готові йти на компроміс, навіть всупереч власним інтересам. Щаслива пара не знає слова «я», а вирішуючи проблеми, виходить з величини «ми».
  7. Любов передбачає щиру зацікавленість двох людей одне в одному. Тобто закохані переймаються почуттями одне одного ледь не більше, ніж своїми власними.
  8. Не може бути так, що сьогодні людина любить іншу, а завтра в неї змінився настрій, а заразом – і почуття. Справжнє кохання сповнює людину кожен момент її життя: удень та вночі, в радості і в горі.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!