Створи анкету
або увійди через
Кохання

Як побороти побут?

8 серпня 2013, о 21:09

Коли пара тільки починає жити разом, ні чоловік, ні жінка не усвідомлюють того факту, що доведеться жити не тільки з самою людиною, але й уживатися з її звичками, переконаннями, потребами тощо. Через деякий час настає момент, коли «накипіло», і на адресу обох партнерів сипляться різного роду звинувачення. Тут важливо зупинитися та зрозуміти, що твій партнер живе зі своїми звичками та переконаннями набагато довше, ніж с тобою, тому полишити їх не так просто. До того ж, у співмешканця також можуть бути цілком обґрунтовані претензії до тебе. Для того, щоб про ваші стосунки ніхто потім не сказав «їх зруйнував побут», спробуйте виправити ситуацію, доки не надто пізно:

  1. Кожній речі – своє місце. Щоб чоловік не кидав брудні шкарпетки під ліжко, купіть кошик для брудної білизни. Для того, щоб заколки, шпильки, невидимки та інші жіночі прикраси для волосся не валялися по всьому дому, виділіть для них шкатулку чи шухлядку. Можливо, щоб усе впорядкувати подібним чином, вам доведеться придбати нову шафу, але ж сімейна злагода того варта.
  2. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Робити це треба, щоб не настав той момент, коли ти подивишся на свою другу половину і не впізнаєш людину, яка колись пробудила у твоєму серці кохання. Тому жінці не варто ходити перед чоловіком з глиняною маскою на обличчі, а чоловікові вдома потрібно вдягати щось більш пристойне, ніж старі сімейки зі слідами кетчупу.
  3. Прибирайте разом. Якщо у спільному помешканні буде прибирати лише хтось один з пари або прибирання буде здійснюватися лише тоді, коли на це знайшовся час та натхнення, у домі буде правити безлад, а у стосунках – назрівати взаємне невдоволення.
  4. Спільний вклад. У вашу молоду сім’ю кожен має привносити те, що йому під силу. Грошовий вклад в сімейний бюджет має бути пропорційний заробітку, не залежно від того, хто і скільки заробив. Наприклад, домовтеся класти у спільну казну по дві третини із зарплати – це буде справедливо. Якщо ж жінка перебуває у декретній відпустці, чоловік має зрозуміти, що вона щодня виконує не менш тяжку роботу, ніж він у офісі чи на будівництві, тому їх вклад в сім’ю є рівнозначним.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!