Створи анкету
або увійди через
Кохання

Справжній чоловік очима жінки

28 червня 2013, о 00:27

Справжній чоловік очима жінки Хоч це питання досить дискусійне, останні опитування жіноцтва як в Україні, так і закордоном, виявили деякі конкретні риси, якими, на думку представниць слабкої статі, мають володіти справжні чоловіки. Отже:

  1. Твердий характер: справжній чоловік повинен вміти приймати відповідальні рішення, бути рішучим та наполегливим в усьому, що робить, а також вміти поставити на місце тих, хто намагається скривдити його чи близьких йому людей.
  2. Справжній чоловік має бути рухливим і не боїться фізичних навантажень. Він має бути швидким та витривалим, але при цьому чоловікові, на думку жінок, зовсім необов’язково мати ідеальне атлетичне тіло. Проте фізична сила – обов’язковий та невід’ємний атрибут представників чоловічої статі.
  3. Мати чітко визначені життєві цілі, пріоритети та переконання: чоловік повинен вміти їх відстоювати та боротися за досягнення своєї мети. При цьому, цілі мають буди важливими та обміркованими, наприклад, розвинути свій бізнес, а не встановити рекорд за кількістю випитого за раз пива.
  4. Справжній чоловік вміє любити: він любить батьків, жінок, свій дім, тварин і т.д. При цьому, він ще й вміє кохати: щиро, натхненно і лише одну жінку.
  5. Чоловік повинен бути самостійним, незалежним та відповідальним. Він розуміє наслідки всіх своїх вчинків та вміє відповідати за них. Якщо він голодний, він не стане чекати на маму чи дружину, щоб йому приготували їсти, а зробить це сам.
  6. Самодостатній чоловік не звертає увагу на відверто нерозумних дівчат з непристойною поведінкою, він не купує жіночу увагу за гроші, прикраси, коктейлі тощо. Поруч зі справжнім чоловіком повинна бути вишукана та інтелігентна жінка.
  7. Він вміє бути галантним кавалером і з повагою ставиться до всіх жінок: як до визнаної красуні на шикарному прийомі, так і до бабусі у громадському транспорті.
  8. Справжні чоловік має почуття гумору, вміє дотепно необразливо жартувати, з гумором ставиться до себе, але не поводить себе як клоун.
  9. Дорослий чоловік завжди охайний і слідкує за своєю зовнішністю. При цьому, його піклування про себе не додає йому жіночності. Тобто, якщо справжній чоловік користується гігієнічною помадою та регулярно робить манікюр в салоні, то про це ніколи не дізнаються сторонні люди.
  10. Справжній чоловік відчуває свою мужність та пишається нею, і для цього йому не потрібно виставляти її напоказ. В ньому відчувається прихована сила: її можна порівняти з силою тигра, яка нікуди не зникає, навіть коли він спить.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!