Створи анкету
або увійди через
Кохання

Щоб друге побачення відбулося…

6 серпня 2013, о 23:14

Нові стосунки – це річ досить непевна та вразлива, зруйнувати їх можна навіть необережним словом. Часто відносини між чоловіком та жінкою закінчуються після першого ж побачення, яке видається їм не надто вдалим. При цьому причини припинення спілкування можуть бути досить абстрактні та суб’єктивні. Наприклад, часто доводиться почути, що другого побачення не буде тому, що «в нас мало спільного». Таким чином, кількагодинна зустріч вирішує долю стосунків як таких. Тому варто докласти зусиль для того, щоб дебютне побачення пройшло так, щоб відбулося друге. В даному випадку дуже важливим є те, про що люди спілкуються під час першої зустрічі. У цьому світлі можна виділити кілька загальних правил спілкування:

  1. Якщо вас цікавить макраме або астрофізика, ви можете згадати про це у розповіді про себе. Проте не варто вдаватися в подробиці, якщо ваш співрозмовник не виявив зацікавленості у цій близькій вам темі.
  2. Цікавтеся людиною, з якою спілкуєтеся, але знайте міру. Ваше спілкування не має бути схожим на допит. Давайте можливість співрозмовнику задавати питання вам і не тисніть на нього/неї, якщо людина не виявила бажання розказувати про якийсь з аспектів свого життя.
  3. Шукайте спільні риси, а не відмінні. Не варто зациклюватися на тому, що вам до вподоби різна музика чи що ваш улюблений фільм не знайшов відгуку у серці нової пасії. Зосередьтеся на тому, що вас об’єднує, навіть якщо це спільне захоплення краєвидом або нелюбов до морепродуктів.
  4. Обмінюйтеся особистою інформацією: тут йдеться не про паспортні дані, а про спогади дитинства чи розповіді про друзів і рідних. Людину, яка знає щось про ваші особисті переживання, ви завжди будете сприймати як більш близьку.
  5. Не критикуйте спосіб життя людини, з якою ви бачитесь вперше. Якщо вашій новій пасії до вподоби, наприклад, екстремальні види спорту, не варто її засуджувати та розповідати про те, як це небезпечно, наводячи приклади жахливих випадків. Краще намагайтеся дізнатися від неї більше та зрозуміти, що саме приваблює цю людину у тому чи іншому виді діяльності.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!